Blog

Richard Miller RM055 Bubba Watson

Richard Mille White Ceramic RM055 Bubba Watson

Richard Miller RM055 Bubba Watson

Richard Miller RM055 Bubba Watson beyaz seramik  İkonik  20 titanyum vida ile sabitlenmiş 3 parçalı varil şeklinde bir kasaya sahiptir. Kusursuz beyaz kasa, iki farklı malzemeden yapılmıştır. Çok yüksek çizik direncine ve solmaz renk atmaz kaliteye sahiptir.
Kayış kalitesi mükemmel seviyededir. 5 derece titanyumdan yapılmıştır ve titanyum etrafında yüksek basınçlı enjeksiyon ile koruyucu kauçuk kaplama yapılmıştır. Bunun sağlamış olduğu fayda hareketi korumak ve etkili bir titreşim olduğunda sarsıntıyı önlemektir.

Bubba Watson Beyaz Seramik Kasa

Richard Miller RM055 Bubba Watson çok ilginç bir tasarıma sahiptir. Saatin rengi ve kadran şeffaflığı, zorlu ortamlarda kullanılabilen, saatin kullanım amacını karşılayabilecek teknik bir duyguya sahiptir. Kompozitif kauçuk bilezik, muazzam boyutlar, alışılmadık hafif ağırlık ve gövdenin eğri şekli göz önüne alındığında, sonuç olarak ortaya çok keyifli, çok konforlu ve mükemmel bir denge uyumu çıkar.
Richard Mille, son derece ileri ve teknolojik saatleriyle tanınıyor, aynı zamanda bu saatleri takan kişiler ile arasında bir bağ kuruyor. Dünyada tanınmış bazı ünlü isimlerde bu markanın saatleri arasında kuvvetli bir bağ kurmuş durumda, birkaç örnek verecek olursak;Richard Miller RM055 Bubba Watson.

Richard Miller

Rafael Nadal, Roland’ın bileklerinde 19 gramlık tourbillonu aldı ve Garros Roman Romain Grosjean, RM 011 NTPT’sini F1 aracını kullanırken taktı ve Formula 1 aracında 320 km / s hızda sürdü. Roberto Mancini, futbol maçlarını zamanlamak için özelleştirilmiş RM 011 ile takip etti.
Richard Mille saatlerinin verimliliğini, güvenilirliğini ve hafifliğini kanıtlayabilen bu insanlara, uluslararası en iyi golfçülerden biri olan Bubba Watson’ın takmış olduğu beyaz RM 055 ile katılmış oldu. Richard Miller RM055 Bubba Watson.
bubba
RM055 el mekanik hareketi ile tam iskelet kadranı, RMUL2 kalibresi, saat, dakika, saniye, 55 saat rezerv gücüne sahiptir. 5. Seviye titanyumdan üretilen, PVD ile işlenmiş platin ve köprüler, yüzeyin sertliğini ve düzlüğünü sağlar. Renk değiştirmez, solmaz, darbelere ve çizilmelere karşı en üst kalitede safir kristal cama sahiptir, bu özellik ve kalite arka cam içinde geçerlidir.Richard Miller RM055 Bubba Watson.

İlgili gönderiler

Bir cevap yazın