Hublot Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia

Hublot Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia Replica Price

Hublot Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia

Hublot Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia Replica Price İsviçreli köklü lüks saat üreticilerinden Hublot firması akıllı saat üreterek piyasaya girmeye hazırlanıyor. Firmanın ilk akıllı saati Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia ismiyle satışa sunulacak. 2018 Fifa Dünya Kupası lisansıyla üretilecek olan akıllı saat futbol tutkunlarına heyecanlı saatler yaşatacak gibi görünüyor. Yaklaşık 1 hafta öncesinde Google firması akıllı saatlere özel kodlanan yazılımın “Android Wear” adından vazgeçmiş; “Wear OS” olarak değiştirileceğini duyurmuştu. Çok geçmeden Hublot ilk akıllı saati Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia’yı duyurdu. Dolayısıyla Wear OS işletim sistemi için üretilen ilk akıllı saat modelini de duyurmuş oldu.

 

Hublot firmasının bağlı olduğu LVMH şirketine ait diğer firmalardan Tag Hauer firması; şu an “dünyanın en pahalı akıllı saati” ünvanını elinde bulunduruyor.

Pırlanta işlemeli Tag Hauer Connected Full Diamonds isimli modeliyle dünyanın en pahalı akıllı saatine sahip olan Tag Hauer firması gibi; Hublot firması da Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia modeliyle LÜKS AKILLI TELEFON piyasasına girmiş olacak.

Hublot Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia Replica Price

Android temelli Wear OS işletim sistemi üzerine LVMH tarafından ara yüz geliştirmesi yapılan saat; Android 4.4 ve üzeri veya IOS 9 ve üzeri sürüm kullanan tüm telefonlarla senkronize edip kullanılabilecek.

 

2018 Dünya Kupası’na özel; yalnızca 2018 adet üretilecek ve 1 Mayıs 2018 tarihinde satışa sunulacak. 14 Haziran 2018 tarihinde oynanacak olan ilk maça kadar 85 gün sayacak. Bu süreçte takımlar hakkında bilgiler Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia isimli akıllı saatten öğrenilebilecek.

Nedir Bu Devrim Niteliğinde Yenilikler?

Futbol tutkunlarının en sevdiği turnuva olan dünya kupasını doyasıya yaşatacağı düşünülen saat oynanacak maçların her saniyesini takip edecek; kullanıcısına uyarı ve bildirimler verecek. Diğer tüm akıllı saatlerin sunduğu özellikleri sunmasının yanında akıllı saat dünyasına getirdiği devrim niteliğinde asıl farklılık ve yenilik de bu.

 

Nedir Bu Bildirim ve Uyarılar?

Saat sektörü; kinetik şarj yöntemiyle kendi kendini şarj eden saatler, GPS ile hava durumunu gösteren saatler, adım sayısını ölçen saatlerden; yavaş yavaş gps ile veri alış verişi yapan saatlere doğru gelişiyor. Bunun son örneği Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia.

 

Saat maç içerisinde sarı – kırmızı kartlar; oyuncu değişiklikleri, goller, gol atan oyuncu, skor ve maç süresi ile ilgili çeşitli bilgiler verecek; istatistikler gösterecek. Maçtan 15 dk öncesinde de maçın başlayacağına dair bildirimler gelecek. Aynı zamanda maç yapacak olan takımların analiz ve istatistikleri de bilgiler kısmında yer alacak.

Kupa boyunca her maçta gol oldukça ekranında “GOAL” kelimesini ve golü atan takımın bayrağını anında gösterecek. Aynı zamanda golü atan oyuncu, maçın oynanan süresi, kalan süresi gibi bilgiler de ekrana yansıyacak. Tüm yönleriyle tam bir Dünya Kupası heyecanı yaşatmak için tasarlanan Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia’nın yapabilecekleri; bunlarla da sınırlı değil.

 

Saatin ekran görüntüsü FIFA 2018 Dünya Kupası’na katılan 32 takımın ülke bayrakları olabilecek şekilde tasarlanan ara yüzden değiştirilebilecek.

 

Hakemlere Özel Akıllı Saat!

FIFA’nın hakemler için özelleştirilmiş bir saat isteğini geri çevirmeyen hublot firması bu saati geliştirdi. Daha önce 2017 FIFA Konfederasyonlar Kupası ve 2017 FIFA Kulüpler Dünya Kupası turnuvalarında testleri yapıldığı söylenen saat için; UEFA Pazarlama Direktörü Philippe Le Floc’h şu ifadeleri kullandı:

Rusya’daki 2018 FIFA Dünya Kupası, bu muhteşem saatin tam potansiyelini sergilemek için mükemmel bir platform sunacak.

Hakemlere özel üretilen model Gol çizgisi teknolojisine bağlanacak ve hakem kararlarının daha doğru verilebilmesi sağlanacak. Topun yarısının çizgiden geçmesi halinde titreşimle uyaracağı hakem kararını verirken 1 dakika bile şüphe etmeden kararını verecek. Bu futbol adına büyük bir adım olarak görülüyor. Eğer saat başarılı bir performans gösterirse böyle büyük organizasyonlarda standart hakem gereçleri arasına gireceği aşikar.

 

Saatin Özellikleri Dolu Dolu, Saymakla Bitmiyor.

Tek dokunuşta tak-çıkart yapılabilir kordon sistemi patentini alan hublot firması kullanım kolaylığı sağlıyor. Kordonlar opsiyonel olarak 32 ülke’nin bayraklarına uygun olacak şekilde satın alınabilecek. Ayrıca saatin çemberi kaydırıldığında üzerine gelinen ülkenin milli takımı hakkında detaylı bilgiler yer alacak.

 

Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia modelinin diğer özellikleri şunlar:

49 mm çap

Titanyum – Saten Kaplama çerçeve

Titanyum – Saten Kaplama gövde

50 m suya dayanıklılık

35.4 mm ekran çapı

400 x 400 px (287 ppi) ekran çözünürlüğü

Amoled ekran

Yaklaşık 1 gün pil ömrü

İvme ölçer, Titreşim, Mikrofon, GPS gibi sensör ve dedektörler de cihazın ekstra özellikleri.

İlk akıllı saatini üreten Hublot firması arkasındaki LVMH gücü ve yılların verdiği saat üreticiliğiyle bu yükün altından kalmış gibi görünüyor.

Bu saate sahip olmak için 4500-5000 $ gibi bir ücreti gözden çıkarmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir