ETA SAAT NEDİR ve ÖZELLİKLERİ NELERDİR

Eta saat nedir ve özellikleri nelerdir

ETA SAAT NEDİR ve ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?

Eta saat nedir ve özellikleri nelerdir açıklayalım Hem erkeklerin hem de bayanların vazgeçemedikleri ve ikisi içinde son derece önem sahibi olan aksesuarların en başında kol saatleri gelir. Maddi gücüne göre bir saate binlerce Euro veren kişiler vardır. Bu alım gücü ne yazık ki çoğu insanda yoktur. İsviçre saat markalarının ürünlerini alamayacak durumda olan insanların imdadına ETA saatler yetişmektedir.

Birebir İŞÇİLİK

Orijinalleri ile, aynı malzemeler kullanılarak üretilen, bire bir aynı görüntüye ve fonksiyonel özelliklere sahip fakat fiyat olarak orijinallerine göre kat kat ucuz olan saatler cümlesi ETA saat nedir sorusuna verilebilecek en uygun cevaptır. Aslında anlam olarak replika saat ile aynı olduğu düşünülse de işlevsellik ve kalite bakımından, ETA saatleri replika saatlerden ayırmamız gerekir. ETA saatler Çin ve diğer Uzak Doğu ülkelerinde üretilen replika saatler kadar düşük kalite değillerdir.

Orta derece geliri olan kişiler genellikle tercihlerini ETA saatlerden yana kullanmaktadır. Hatta değeri yüz binlerce Euro olan saatleri almaya bütçesi yetmeyen birçok sanatçı, siyaset adamı, iş adamı ve sporcu ETA saat alımı yapmaktadır. Özellikle satın aldığı 1 tane kol saati ile ömür geçirme düşüncesinden uzak, giydiği her kıyafete göre farklı kol saati takmayı seven kişiler ETA saat almaktadır.

 

ETA SAAT ÖZELLİKLERİ

  • ETA saatler orijinal saatlerin kasasından, camına kadar birebir aynı olan saatlerdir. Kaliteli malzemeler ile kaliteli işçilik kullanılarak üretilirler.
  • Görünüş bakımından ilk görüşte profesyonel olmayan saat satıcılarının dahi ayırt edemeyeceği derece de orijinallerine benzerler Ayrıntılı exper yapılmadığı sürece asla anlaşılmaz.
  • Çin ve Asya ülkelerinde üretimleri yoktur. Çeşitli Avrupa Ülkelerinde üretilirler. Hatta İsviçre’de üretilen ETA saatler de bulunmaktadır.
  • ETA saatler ‘de orijinal saatte bulunan tüm fonksiyonlar eksiksiz ve kusursuz bir şekilde çalışmaktadır.
  • ETA Saat ağırlığı orijinal saat ağırlığı ile birebir ‘dir. Bu kullanılan malzemenin orijinal saatte kullanılanlar ile neredeyse aynı olduğunun kanıtıdır.
  • Paslanmaz 316L veya 414L çelik kullanılarak imal edilirler.
  • A+++ kaliteden taviz vermeden üretilir ve içerisinde ETA Mekanizma bulunur.
  • Son derece özenle montajı yapılır. Replika Saatlerin düşük kalitelerinde olabilen montaj hatalarına ETA saatlerde rastlamanız çok zordur.
  • 28,800 bhp tam olarak vermektedir ve saniye gözle bakıldığında kayıyor gibi görünür.
  • ETA SAATLER^ ‘de kendi arasında sınıflandıramaları bulunur . Önemli olan doğru etayı alabilmektir.

Orijinal saatlere göre çok uygun, replika saatlere göre biraz pahalı olarak satılırlar. Emin olun replika saatler ile arasında olan ufak fiyat farkı önemli değildir. ETA saat aldığınız zaman içinizde en ufak bir kaygı olmaz. Gönül rahatlığı ile her ortamda ETA saatinizi kolunuzda sergileyebilirsiniz. Kimse çıplak göz ile saatinizin orijinal olmadığını anlayamayacaktır. Aynı zamanda ETA saatler orijinal saatler ile aynı dayanıklılık ve kullanım süresine sahiptir.

 

ETA SAAT MODELLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

Eta saat nedir ve özellikleri nelerdir

Eta saat nedir ve özellikleri nelerdir

Eta saat nedir ve özellikleri nelerdir

 

 

 

 

Rolex ETA SAATLERİ İNCELEMEK İSTERMİSİNİZ ???

 

Rolex Datejust 41 Stainless Sundust Dial Oyster Bracelet 126331

 

Rolex SUBMARINER HULK Stainless Steel Green Ceramic Swiss Eta Saat 3135 Noob Factory

 

Rolex Gmt Master II Black Ceramic Steel

 

Rolex Gmt Master II Black Ceramic Steel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir