ETA SAAT İZMİR REPLİKA SAAT MODELLERİ 7750 SWİSS MEKANİZMA

Eta-saat-izmir-replika-saat-modelleri-7750-swiss-mekanizma

ETA SAAT İZMİR

Eta-saat-izmir-replika-saat-modelleri-7750-swiss-mekanizma Dünya genelinde orijinal saatlerin yüksek fiyatlarından dolayı son yıllarda Eta saatlere rağbet artmıştır. Orijinallerinin birebir aynısı olan Eta 7750 mekanizmaya sahip, yıllarca sorunsuz kullanılabilen bu saatler fiyatlarının uygun olması sebebiyle çok fazla tercih ediliyor.

Ülkemizde Eta Saat Sektörü

Ülkemizde özellikle 2004 yılından sonra Eta saatlerin tercih edilme oranı oldukça fazladır. Buna rağmen Eta saat firmalarının geneli İstanbul piyasasında bulunmaktadır. İstanbul dışında yaşayan insanlar için Eta saatleri canlı görüp satın almak neredeyse imkânsızdır. İstanbul Eta saat firmaları online ticaret yolu ile Türkiye’nin dört bir yanına hizmet verseler de bu büyük sektör için yetersizdir. Ülkemizin giyimine özen gösteren, refah düzeyi yüksek, bilinçli tüketen halk kitlesinin yoğun olarak yaşam sürdüğü iller mevcut. Bu iller de yüz yüze eta saat ticareti yapılamaması çok şaşırtıcı. Örneğin; İzmir’de bile Eta saat firması bulunmuyor. 1901’de inşa edilen İzmir Saat Kulesi, İzmir’in daha o yıllarda zamanı takip etmekte nasıl bir yerde olduğunun en açık göstergesidir. Peki, İzmir neden şimdi zamanın gerisinde kalıyor. Dünyanın her yerinde Eta saat sektörü gelişirken ve yaygınlaşırken İzmir halkına bu hizmet hala yerinde verilemiyor.

 

 

İzmir’de Eta Saat Neden Olmalı?

Eta saat sektörü ciddi gelir sağlanan bir sektördür. Her yıl milyonlarca saat satılmakta ve artık çok az kişi dışında kimse 1 saat için ev parası, araba parası vermemektedir. Müşteri 1 adet orijinal saat almak yerine 4-6 adet eta saat alıp her kıyafetine uygun kombin yapabileceği bir koleksiyon sahibi olmaktadır. Böylesi bir sektörün sadece İstanbul içerisinde toplanması hem Türkiye hem İzmir için büyük bir kayıp olmaktadır. İzmir gerek ekonomik gücü, gerekse sosyolojik açıdan barındırdığı kitleden dolayı bu sektöre acilen girmesi gereken bir ilimizdir.

2004 yılında sektöre girmiş ve hızla büyüyerek bugün Türkiye’de sektörün 1 numarası olmuş Saatport firması, Türkiye’nin neresinden talep gelirse oraya giderek girişimcilere öncülük etmeye, sunum yapmaya, tecrübelerini paylaşmaya hazırdır. Bu tüm Türkiye için kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Özellikle İzmirli girişimcilerin böyle bir fırsatı değerlendirmeleri ve her düzeyde insana hitap eden bu sektörün dışında kalmamak için Saatport firması ile iletişime geçmeleri gerekir.

 

 

 

 

Eta-saat-izmir-replika-saat-modelleri-7750-swiss-mekanizma

Eta-saat-izmir-replika-saat-modelleri-7750-swiss-mekanizma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir