Blog

REPLİKA SAAT ETA HAKKINDA YANLIŞ OLAN 10 BİLGİ VE DOĞRULARI En iyi replika sitesi

Türkiye’nin En İyi Replika Sitesi

Günümüzde en iyi replika sitesi lüks saatlerin fiyatları astronomik rakamlara ulaşmıştır. Son yıllarda basit diye kabul ettiğimiz markaların saatleri bile 500-1000 TL arasında satılmaktadır. Bunun sebebi lüks saatlerin inanılmaz derece de fiyatlarının artması ve tüketicinin basit markalara yönelmek zorunda kaldığı düşüncesidir.

Dünya genelinde kopyalanan ürünlerin çok kalitesiz ve çabuk kullanılamaz hale geldiği gibi yanlış bir düşünce hakimdir. Bu yersiz önyargı ve olumsuz düşünceler çoğu insanın değerinin çok daha fazlasını ödeyerek basit saatler kullanmasına sebep olmaktadır.

Türkiyenin En İyi Replika Sitesi Size Ayrıntıları tek tek anlatıyor…en iyi replika sitesi

İsmini vermeyi doğru bulmadığımdan ‘’X’’ diye adlandıracağım bir markanın saatinden size örnek vereceğim. Bu ‘’X’’ markası Çin’de üretmiş olduğu ve içinde çok basit bir mekanizması olan, sadece tarih ve gün ayarı yapabilen, kronometresi dahi olmayan, kadranı sade ve kordonu silikon olan bir saat için 800 TL fiyat biçmiştir. Bahsi geçen saatin kalitesine göre en fazla piyasaya sürülme fiyatı 200 TL civarında olması gerekmektedir. Bu 200 TL içerisinde üretimden nakliyeye, şirket masraflarından hammadde teminine kadar her şeyi hesaplayarak söylüyorum. Saatten anlayan ve her aşamasında bulunan biri olarak bana güvenmenizi öneririm. Şimdi bu saati 800 TL’ye alan kişi saate normal değerinden tam 4 kat fazla ücret ödemiş oldu. İşte bunun sorumlusu tamamen replika saatler hakkında yaygın olan ön yargılar ve olumsuz düşüncelerdir. Şimdi ben sizlere yıllardır saat ve saatçilik ile uğraşan biri olarak tüm samimiyetimle Replika saatler hakkındaki tüm yanlış bilinenleri ve bunların doğrularını anlatacağım. Gelin hep birlikte doğruları öğrenelim.

Replika Saatler Hakkında Yanlış Olan 10 Bilgi ve Doğrular  en iyi replika sitesi

BU MADDELERİ DİKKATLİCE OKUDUĞUNUZDA DOĞRU KARARI VEREBİLECEKSİNİZ…

  1. Replika saatler orijinal modellerin basit birer kopyası olarak bilinir. Oysa gerçeğin bununla alakası yoktur. Replika saat üreticileri çok büyük firmalardır. Orijinal lüks saat markalarının yapmış oldukları gereksiz maliyetleri iptal ederek üretim yaparlar ve son yıllarda üretilen replikalar orijinali ile aşırı derecede benzerlik göstermektedir.
  2. Replika saat alıp bileğinize taktığınızda herkesin ilk bakışta saatinizin orijinal olmadığını anlayacağı düşünülür. Bu düşünce de yanlıştır. Replika saatler o derece orijinalleri ile birebir benzerlik göstermektedir ki günümüzde üretilen bazı replika saatlerin ancak saatin mekanizması açıldığında orijinal olmadığı anlaşılabilmektedir.
  3. Replika saatlerin çok kalitesiz malzemelerden üretildiği ve kısa zamanda kullanılamaz hale geldiğine inanılmaktadır. Gerçekte ise replika saatler 316 L çelik malzemeden veya saatin orijinali ile aynı görünüme sahip olan ve dayanıklı bir materyal kullanılarak üretilir. Mesela saatin orijinali som altından üretilmişse eğer replikası kalitesine göre ya çelik üzerine altın kaplama ya da altın suyuna batırılma yöntemi ile üretilir. Böylece saatin uzun yıllar korozyona uğramadan kullanılabilmesi sağlanır.
  4. Replika saatlerin mekanizmalarının çok basit ve kalitesiz olduğu düşünülmektedir. Oysa replika saatlerin kaliteli olanlarında az önce yukarıda örneğini verdiğim ‘’X’’ marka saatin kullandığı mekanizmalardan çok daha kaliteli ve dayanıklı olan Asia 21 Eta mekanizma kullanılmaktadır. Bu mekanizma bakımı yapıldığı takdir de yıllarca hatasız çalışabilmektedir.
  5. Replika saatlerin çok küçük derinliklerde bile su geçireceğini söyleyen saatten anladığını iddia eden çok kişi vardır. Gerçek ise oldukça farklıdır. Orijinal saatlerin bile çoğunda 50 metre ile 100 metre arası su geçirmezlik garantisi vardır. Replika saatlerde ise kalitesine göre 40 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunmaktadır.en iyi replika sitesi
  6. Replika saatlerin hepsinin Çin’de üretildiği ve oradan kaçak yollar ile getirildiğine inanılmaktadır. Çin’de üretilen replika saatlerin olduğu doğrudur bunlar ucuz saat tezgâhlarındaki ve tüm bu olumsuz düşüncelere sebep olan 50-100 TL ye satılan replika saatlerdir. Kaliteli olan replikalar ise Uzak Doğu ülkelerinde, Japonya’da hatta üst düzey replikalar bazı Avrupa ülkelerinde üretilmektedir.
  7. Replika saatlerin garantisi olmadığı söylenmektedir. Gerçekte ise kaliteli replika saat satan ve güvenilir olan firmalar replika saatlerinde iade ve garanti hizmeti sunmaktadır. Ülkemizde bunun en güzel örneğini saatport.net firması yapmaktadır.Aradığınız tüm soruların cevabu Türkiyenin En İyi Replika Sitesi saatport tarafından cevaplanmaktadır.en iyi replika sitesi
  8. Replika saatlerin bakım ve onarımını yaptırmanın çok zor olduğuna inanılmaktadır. Oysa güvenilir replika firmaları sattıkları ürünlerin bakım ve onarımı hizmeti vermektedir.en iyi replika sitesi
  9. Replika saatlerin ufak bir zarar gördüğünde yedek parçasını bulmanın imkansız olduğu bilinmektedir. Ülkemizde replika satışı yapan firmalar replia saat yedek parça satışı da yapmaktadır. Replika saat aldığınız firmada yedek parça bulamıyorsanız saatport.net sitesinde aradığınız yedek parçayı bulacaksınızdır.
  10. Orijinal lüks saatlerin fiyatlarının astronomik düzeyde olmasından dolayı kaliteden taviz vermeden üretilen replikalarında pahalı olduğu düşünülmektedir. Gerçek ise böyle değildir. Örndeğin; Ülkemizde en kaliteli replika saatleri üreten firma olan Saatport, replika saatleri ortalama 120  – 1500 dolara civarında satmaktadır. Türkiyenin En İyi Replika Sitesi bu yüzden saatport size %100 hizmet vermektedir.en iyi replika sitesi

İlgili gönderiler

Bir cevap yazın