VACHERON CONSTANTİN SAATLERİ

VACHERON CONSTANTİN SAATLERİ

Saatler vazgeçilmez bir aksesuardır. Zamanı gösterdiği gibi şık görünümleri ile prestij simgesi olan ve dünyaca ünlü markaların birbirleri ile rekabeti sonucu tasarım harikasına dönüşen saatler bazen astronomik rakamlara satılmaktadır. Vacheron Constantin markası dünyaca ünlü bir markadır ve birçok modeli el işçiliği ile üretilmektedir. Bu da Vacheron Constantin saat fiyatlarına sahip olabilmek için kesenin ağzını açmak anlamına geliyor.

Tarihin en köklü firmalarından biri olan ve İsviçre’nin Cenevre kentinde kurulan Vacheron Constantin 1770 yılında ilk saatini üreterek kendi logosunu saat üzerine yerleştirilmiştir. 1872 yılında Cenevre deki saat yarışmasında ödül kazandıktan sonra adını dünyaya duyurmuştur. Tasarımları ile birçok ödül alan ve ünlü kişiler tarafından çok tercih edilen Vacheron Constantin saat fiyatları yüksek olsa da teknolojik özellikleri, sağlam ve paslanmaz çelik kasaları, orijinal deri kemerleri verilen paranın hakkını vermektedir. Altın ve gümüş işlemeli modelleri, siyah, kahverengi ve diğer renk seçenekli timsah derisi kemerleri ile göz kamaştırıcı tasarımları en çok dikkat çeken modeller arasındadır.

Büyük saat firmaları arasında yer alan Vacheron Constantin firması estetik saatler üretmeye devam etmektedir. Ürettiği saatler ülkemizde de satılmaktadır. Vacheron Constantin saat fiyatları ülkemiz şartlarına göre ekonomik olmasa da kaliteden ödün vermeyenlerin tercih edebileceği 1.sınıf saatlerdir. Bu saatlerden birine sahip olmak için internetten modellerini inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz  replika saat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rolex Daytona Blue Cosmograph Gold kasa siyah kadran

Rolex Daytona Blue Cosmograph Gold kasa siyah kadran
Satın Alan Andaç

Bvlgari Serpenti çift renk taşlı siyah kadran yılan modeli
Satın Alan Ali

ROLEX DAYDATE II PLACIDO
Satın Alan Ezgi

Audemars Piguet Royal Oak Self Winding Chronograph
Satın Alan Fatma

Versace Bileklik Modeli Gold Şık medusa modeli
Satın Alan Tyunay

Seiko Velatura SPC007P1 Chronograph
Satın Alan Arkın