TAG Heuer Formula 1 Bucherer Blue Edition Watch Saatleri

TAG Heuer Formula 1 Bucherer Blue Edition Watch Saatleri

Adından da anlaşılacağı üzere Formula 1 yarışları için özel tasarlanan ve dayanıklılıkarı ile ön plana çıkan saatlerin tanıtımları oldukça göz kamaştırıcı ve markayı yakından takip eden saat severlerin de ilgi odağı olmayı başardı. 130 yıldır Butcherer müşterilerine yüksek kalitenin tüm imtiyazlarını Tag Huer işbirliği ile sunmaya devam ediyor. Karşılıklı sevgi, saygı ve benzersizlik kuralı ile saatlerini tasarlayan firma uzmanlıklarının bezersizlik olduğunu açıklamalarında sık sık dile getiriyorlar.

 

 

Üstün perfonmasta dayanıklı çelik kasa kullanan üretici 43 mm çapa sahip 38 saatlik enerji rezervine sahip saatler kalitenin yanı sıra kullanışlı olma konusunda da iddalı olmayı başarıyor. İki farklı kayış kullanım imkanı sunan koleksiyon, paslanmaz çelik bilezik veya mavi kauçuk kayış seçeneği ile her daim bileğinizde şıklığı ön planda tutmayı başarıyor. Sportif ve trend olayı tercih edenlere özel olarak tasarlanan TAG Heuer Formula 1 Bucherer Blue Edition Watch saatleri, stil sahibi genç bireylere itaf edilerek tanıtımları yapılıyor.

Saat mavi kadranı ile birlikte elle uygulanan endeksleri ve dönen aliminyum çerçevesi 60 dakikalık ölçekte göz kamaştırıcı ve kusursuz yenilikçi tasarım olmayı başarıyor. Parlayan paslanmaz çelik bilezik ile spor ve klasik tarzı bir arada tutmayı başaran saatin isteğe göre mavi kauçuk kayışı da çarpıcı sportif görünüm kazanmasını sağlıyor. İnce işçilik ile bezenmiş ve dikkatlice tasarlanmış saatin her detayı ayrı ayrı değerlendirilerek beğenilere sunuluyor.

Özel baskı üretilen saatler her durum ve konspet için kullanılmak üzere tasarlanıyor ve stil sahibi beylerin beğenisine sunuluyor. 43 mm çapındaki saatin tanıtımlarında damarlarında motor sporlar yatan beylere itafen tasarlandığı sıklıkla burgulanmakta. Dayanıklı olması ile bilinen markanın saati 200 metrelik su basıncına kadar dayanabilmekte ve paslanmaz çelik gövdeye ve bileziğe sahip olması da dikkatleri üzerine çekmekte. Saat tutkunlarının önemle dikkat ettiği hususlardan olan safir kristal ve otomatik hareket özelliğinin bulunması saat severleri tatmin edici noktada.

 

Bucherer’in resmi sitesinde çevrimiçi olarak satılan saatin değeri 1.650 euro olarak belirlenmiş ve iki çeşit kayış seçeneği ile koleksiyonda ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. 1888 den bu yana aile tarafından yönetilen ünlü saat firması hazırladığı her yeni koleksiyonda kullanıcıların ihitiyaçlarını öncelik tutarak, özelliği olan saatler üretmeyi başarıyor. Üretilen her saatin birbirinden farklı olmasına özen gösteren firmanın ortak olarak kullandığı Bucherer mavisinin var olması gizli bir ayrıntı olarak dikkatleri çeker. İsmi ile özleşmiş olan mavi rengin saatteki kombinasyonu yadsınamaz şıklık arasına girmeyi başarmıştır. Markanın evrensel çekiciliği ve uygun fiyatı ile satış grafiklerinde üst sıralara yerleşmesi, saat severlerin hem kalite hem de şıklığı, dayanıklılığı, estetiği, ilhamı bir arada bulmalarına ve zevkle taşımalarına sebep olmuştur. Uzun yıllar süregelen ve başarı grafiğini her yıl artıran firma, klasik hatlarından ve renginden vazgeçmeden özgün tasarımlara yer vermesi ve her yıl koleksiyon yenilemesi ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Formula 1 için uzun yıllardır koleksiyon üreten firma burada, dayanıklılık, yüksek performans ve sporun gücünü vurucu şekilde ortaya koymayı hedeflemiş ve başarısı ile göz doldurmuştur. Saatin arkasına kazınan yazıda “sadece Bucherer 1888 için” yazmaktadır.

 

Kendinize bir saat almak istiyorsanız veya hediye olarak alacağınız saatte mutlak suretle aradığınız özellikleri bulacağınız ve onyıllarca kullanabileceğiniz saatleri üretmeyi başaran vizyon sahibi firma, uzun yıllardır ilk tercih olmayı devam ettiriyor. Sportif, akıcı, yenilikçi, gelenekçi, dayanıklı tasarımları ile koleksiyonunu genişletmeye ve sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir