Ulysse Nardin?den Lady Diver Starry Night Serisi

Önemli saat üreticilerinden Ulysse Nardin?in mühendisleri şık görünmek isteyen bayanların nazik bileklerini bir aksesuar ile buluşturmak istedi. Ortaya da eşşiz benzerlikte Lady Diver Starry Night çıktı. Kısa sürede bayanların vazgeçilmezi olacağı yönünde ciddi kestirimler yapan firma son modeline oldukça güveniyor! Bu cazibe abidesi zaman makinesi 40 mm?lik bir kasa içerisinde sunuyor o müthiş ihtişamını!!! 100 metreye kadar su basıncına dayanabilen saat üzerinde şıklığın ve lüksü simgesi tam 27 elmas bulunuyor. Özellikle siyah kadranın üzerinde bulunan değerli taşlar zemin ile estetik bir kontrast oluşturuyor. Saatin ön paneli darbeler ve çizilmelere dayanıklı safir cam ile korunuyor!

 

Gayet zarif ve sadelik yönü ağır basan saatin iç mekanizması reliable self-winding movement sayesinde kontrol ediliyor. Power rezervi 42 saat olan saatin saat 6 yönünde takvim penceresi de yer almakta?

Son olarak, ulysse nardin bayanlara yönelik bu saatin bilezik kısmında, pekte böylesi lüks saatlerde alışkın olmadığımız bir bilezik kullanmış. Bir hayli ilgin ama bu saatte ne çelik, ne altın ne de lüks bir deri kayış bulunuyor. Lady Diver Starry Night özel üretim silikon kayış kullanmakta, ancak o kadar ustaca kullanılmış ki, hem rahat hem zarif, hele ki üzerindeki değerli taşlarla birleşince, diğer saat firmaları neden bugüne kadar bunu düşünmemiş acaba diye sormadan edemiyor insan kendine?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir