Replica Omega Saatler Doğru Tercih

Çoğu kimse ünlü İsviçreli saat şirketinin yaklaşık 155 yıldır zamana ve güzelliğe dair başyapıtlar tasarladığını bilir. Omega ilk saat yapan, kronometre ve kronograf tasarlayan şirketler arasındadır. Ayrıca 20. yüzyılın başından beri Olimpiyat Oyunları’nda hassas tasarımlarıyla hizmet vermektedir. 1960’larda aya dahi çıkmış olan Omega hakkında daha bir çok şey söylemek mümkün.

Günümüzde firma uzay faaliyetleri ve spor dünyasında hala boy göstermektedir. Omega yat yarışları, motor sporları ve daha bir çok spor dalında çok büyük role sahiptir. İsviçreli marka için 21. yüzyıl yeni icatların ve sınırlı sayıda üretim komplikasyonlarının dönemidir.
Marka hem bayanlar hem de baylar için envai çeşit koleksiyona sahiptir. Baylar tasarlanan koleksiyonlar; Constellation, Seamaster, Speedmaster, ve De Ville. Bu koleksiyonlar bir çok özelliği olan aşırı kaliteli ve komplike eserlerdir. Erkekler için replica saatleri içeren özel bir koleksiyon bulunmaktadır.

Bu koleksiyon özellikle ünlüler için tasarlanan saatlerin replica versiyonlarını içermektedir. Michael Schumacher için tasarlanmış 3 mükemmel saat bulunmaktadır. Bu koleksiyona Watch Selection Michael Schumacher adı verilmiştir. Formula 1 pilotu günümüz motor sporları dünyasının en tanınan figürüdür. 1994’ten sonra kazandığı 6 Dünya Şampiyonluğa ve en genç Formula 1 şampiyonu ünvanına sahiptir.

Kendisi fevkalede bir figürden fazlasıdır ve cömert kişiliğiyle tanınır. Senegal’de okul, Sarayevo’da hastane ve Peru’da sokak çocukları için özel bir tesis yaptırmıştır. Michael Schumacher Omega saatlerin ilk temsilcilerindendir. İsviçreli markanın gelişmesinde önemli bir role sahiptir. Watch Selection Michael Schumacher serisinden 3 eser; Speedmaster ”Legend”, Speedmaster Broad Arrow ve Speedmaster Racing Chronometer’dır.
Speedmaster ”Legend” Omega 3301 Kalibre mekanizmaya sahiptir. Kendinden kurmalı mekanizma, sütun çark mekanizması ve rodyum kaplamadır ayrıca 55 saatlik güç rezerve eder. Ayrıca bu eser çizilmez safir kristal camdan ve kırmızı kadranlı paslanmaz çelikten kasaya sahiptir. Bu eser 100 metreye kadar su geçirmezdir.


Bu saatin ana fonksiyonları arasında tarih göstergesi, küçük saniye göstergesi, kronograf, kronometre ve takometre bulunmaktadır. Speedmaster Broad Arrow modeli Omega 3303 Kalibre mekanizmaya sahiptir. Kendinden kurmalı kronograf ve sütun çark mekanizmaya sahiptir. Bu saatinde enerji rezervi 55 saattir.

Bu eserin camı çift katmanlı antireflektif safir kristalden, kasası ise paslanmaz çelikten oluşmaktadır ve beyaz renkte kadranı vardır. Kronograf ve kronometreye sahip bu saat 100 metreye kadar su geçirmezdir.
Speedmaster Racing Chronometer 55 saatlik enerji rezerviyle Omega 3301 Kalibre akıma sahiptir. Yansımayı engelleyici ( antireflektif ) katmanlı safir kristal camı vardır. Gövdesi ( kasası ) paslanmaz çeliktendir ve siyah karbon fiber kadranı vardır. 100 metreye kadar su geçirmezdir. Özellikleri arasında; tarih ve küçük saniye göstergesi, kronograf, kronometre ve takometre bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir