Omega Seamaster 1948 Co Axial London 2012 Limited Edition

İlk Omega Seamaster 1948’de Londra’nın Olimpiyat Oyunları’na son kez ev sahipliği yaptığı zamanda üretilmişti. 2012 Oyunları’nın anısına Omega Seamaster 1948 Co-Axial ”London 2012” Limited Edition’ı (sınırlı sayıda üretim) piyasaya sürüyor. Londra Olimpiyat Oyunları Açılış Seramonisi’ne tam bir yıl kaldığı günden beridir sunulmaktadır, piyasanın tarih kokan eseri.

Omega Londra 2012 Olimpiyat Oyunları’nda 25. kez resmi kronometre olarak kullanılacaktır. Aynı şekilde bu köklü marka 1948 Oyunları’nda da resmi kronometre vazifesini yerine getirmişti.
Seamaster 1948 Co-Axial “London 2012” Limited Edition Omega’nın ilk otomatik Seamaster’ının yeniden tasarlanmış halidir ve günümüzde altmış yıl öncesindeki halinden daha havalı ve şık olan ebedi bir klasiktir.
39mm’lik cilalı ve boyalı paslanmaz çelik kasada ve parlak çerçeveden oluşmaktadır. Tacı ise kabartmalı vintage ? logosudur.
Sarı altın madalyonu Londra 2012 Olimpiyat Oyunları logosunun arka kasasına uyarlanmış kabartmaya sahiptir. Bu saat 12 bar / 120 metre / 400 feet’e kadar su geçirmezdir.

Seamaster 1948 altının üzerindeki minimal saniye ibresiyle opalimsi gümüş kadrana sahiptir. Beyaz altından 12, 3, 6, ve 9 rakamları olduğu gibi yine beyaz altından vintage Omega logosu vardır, diğer rakamlar ise saat işaretleriyle belirtilmiştir. Bu nacizhane ürün baklava şeklinde parlak saat ve dakika ibresiyle birlikte mavi çelikten küçük bir saniye ibresine sahiptir.
Bu saat her ne kadar muazzam atasını anıyorsa da başka bir hikayeye göre kalitenin diğer bir unsuruna da kasanın içerisinde rastlamak mümkün. Seamaster 1948 o müthiş üç aktman ve üç yaylı balansdan oluşan resmi sertifaklı Omega 2202 kalibreyle güçlendirilmiştir.
Özel sınırlı sayıda üretim olan Seamaster siyah deri kordon ve vintage parlak paslanmaz çelik tokasıyla sunulmaktadır.
Omega Seamaster 1948 Co-Axial “London 2012” 1948 adet üretilmiş olup özel Londra 2012 temalı kutusuyla teslim edilmektedir.

Bu yazıyı paylaş
  , ,


7 thoughts on “Omega Seamaster 1948 Co Axial London 2012 Limited Edition

  1. spectre çıkışında az daha smokin alıyordum. kendimi durdurup dışarı attım derken omega seamaster 300 fiyatlarına bakarken buldum kendimi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

Rolex Submariner Gmt Nato Band Otomatik
Satın Alan Cemal

Rolex Datejust Two Tone Taşlı Model replika saat modelleri

Rolex Datejust Two Tone Taşlı Model
Satın Alan bekir

Patek Philippe 6002G II Sky Moon Tourbillon

Patek Philippe 6002G II Sky Moon Tourbillon
Satın Alan Sabire

Montblanc boheme rouge stylo-plume

Montblanc boheme rouge stylo-plume Silver
Satın Alan Süha

Rolex saat kutusu

Orjinal Rolex Saat Kutusu Sertifikalı Büyük Boy Birebir
Satın Alan muhammet melih

Hublot Şeffaf Saat Modelleri Replika Şeffaf Hublot

Hublot Şeffaf Saat Modelleri
Satın Alan Mesut