Chopard Happy Sport “La vie en rose

Chopard Happy Sport “La vie en rose

Parlak renklerin umut vericiliğiyle, güzel kokularla ve kaygısız ruh halleriyle yaz sonunda geldi. Yazın dönüşünü kutlamak için Chopard çiçeklerle bezenmiş en yeni modelini duyurdu.

Happy Sport Collection’ın son model yeni üyesi yaydığı had safhada çekicilik ve feminenlikle La vie en rose… Happy Sport saatleri sportif eserler olarak tasarlanmalarının yanı sıra şıklıkları ünlü taşınabilir elmasların ebedi varlıklarıyla vurgulandı.
Romantik bir eser… Pek hoş, yazlık stili en küçük detaya kadar pembe tonlarla cüretkar bir çizgiye sahiptir. Pembe çerçevesinden tutunda sedef işlemeli gül desenine ve kadranına ve tüm bu ahenge uyan saten kayışına kadar pembe tonlardadır.
Bu kıymetli eserin cazibesine ve zerafetine ek olarak kadranın arka fonunu çevreleyen narin bir gül bulunurken üzerindeki mücevherler ve pembe safirler yaprakları üzerinde adeta dans eden çiğ damlaları gibi ihtişamıyla göz almaktadır.

Bu zarif çiğ damlalarından biri neredeyse gülün o mis kokusunu içine çekecek gibi dursa da Fransız şair Ronsard’ın da dediği gibi; Gül ışıltılı güzelliğinden hiç bir şey kaybetmeyecek bilakis güzellikleri tüm dünya tarafından takdir edilecek.

Uzun uzun bu narin parçaya bakması kadar kolunuzda taşıması da harikuladedir. Chopard Happy Sport “La vie en rose” taş işlemeli altın çerçevesi ve taşsız altın çerçevesiyle

Bu yazıyı paylaş
  , ,


One thought on “Chopard Happy Sport “La vie en rose

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   
Versace VRSCVCO110017 Bayan Kol Saati

Versace Bayan Kol Saati
Satın Alan Gökhan

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran
Satın Alan mehmet

TAG Heuer BMW Power ModeLi
Satın Alan Mustafa

Rolex Perlon Örgü Kordon Siyah
Satın Alan Huseyin

Patek Philipe Nautilus Stainless Steel Black Chronograph 59801A-001
Satın Alan Zeynep Ayla

Audemars Piguet Replika Saat Otomatik replica

Audemars Piguet Otomatik Saat Blue
Satın Alan Zeynep Ayla