Blog, Chopard

Chopard Happy Sport “La vie en rose

Chopard Happy Sport “La vie en rose

Parlak renklerin umut vericiliğiyle, güzel kokularla ve kaygısız ruh halleriyle yaz sonunda geldi. Yazın dönüşünü kutlamak için Chopard çiçeklerle bezenmiş en yeni modelini duyurdu.

Happy Sport Collection’ın son model yeni üyesi yaydığı had safhada çekicilik ve feminenlikle La vie en rose… Happy Sport saatleri sportif eserler olarak tasarlanmalarının yanı sıra şıklıkları ünlü taşınabilir elmasların ebedi varlıklarıyla vurgulandı.
Romantik bir eser… Pek hoş, yazlık stili en küçük detaya kadar pembe tonlarla cüretkar bir çizgiye sahiptir. Pembe çerçevesinden tutunda sedef işlemeli gül desenine ve kadranına ve tüm bu ahenge uyan saten kayışına kadar pembe tonlardadır.
Bu kıymetli eserin cazibesine ve zerafetine ek olarak kadranın arka fonunu çevreleyen narin bir gül bulunurken üzerindeki mücevherler ve pembe safirler yaprakları üzerinde adeta dans eden çiğ damlaları gibi ihtişamıyla göz almaktadır.

Bu zarif çiğ damlalarından biri neredeyse gülün o mis kokusunu içine çekecek gibi dursa da Fransız şair Ronsard’ın da dediği gibi; Gül ışıltılı güzelliğinden hiç bir şey kaybetmeyecek bilakis güzellikleri tüm dünya tarafından takdir edilecek.

Uzun uzun bu narin parçaya bakması kadar kolunuzda taşıması da harikuladedir. Chopard Happy Sport “La vie en rose” taş işlemeli altın çerçevesi ve taşsız altın çerçevesiyle

İlgili gönderiler

Chopard Happy Sport “La vie en rose” ile ilgili yorum;

  1. sibel dedi ki:

    buralarda nerde bulacaksın böyle güzel şeyii off

Bir cevap yazın