Jacob & Co Astronomia SATMIYORUZ BLOG YAZISIDIR LÜTFEN SORMAYIN VARMI DİYE

Jacob & Co Astronomia Saatleri ve Yeni Koleksiyon

Dünyanın sayılı markaları arasında yer alan ve ürettiği birbirinden göz alıcı saatler ile adete kolunuzda birer sanat eseri taşıma imkanını sizlere sunan Jacob & Co şimdi de Astronomia serisi ile göz doldurmaya hazırlanıyor. Pekçok moda dergisinde ve moda bloglarında yayımlanan yeni koleksiyon büyük Ünlü firma ürettiği saatlerde estetik dokunuşlar ve modern biraz da marjinal çizgileri bir arada harmanlamakta oldukça usta diyebiliriz.

Tabiki bu kadar modern olan saatlerde son dönem teknolojiyi de kullanmayı ihmal etmiyor. ilgi toplamakta ve saat severlerin iştahını kabartmakta.          Yeni Astranomia koleksiyonunda teknolojiyi sonuna kadar kullanmaktan çekinmeyen vizyon sahibi üretici firma, evreni kolunuzda taşıyın sloganının hakkını da vermeye hazırlanıyor. Açıkçası oldukça iddalı olan yeni koleksiyon yüksek fiyat çizelgesi ile de dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Koleksiyonlarında her zaman değerli taslar, mücevherler ve altının en değerli türlerini kullanmayı seven ünlü firma, yine takipçilerini şaşırtacak ve hayran bırakacak olan koleksiyonu sunmaya hazırlanıyor.

 

Jacop & Co firmasının yıllar içerisinde sunduğu birbirinden çarpıcı koleksiyonlar, saat severlerin ilgisini çekmekte ve her koleksiyon dünya çapında ses getirerek, gerek sosyal medya gerek se yazılı kaynaklarda hakettiği yerini almakta. Baselworld Saat ve Mücevher Fuarı için koleksiyonunu hazırlayan firma basında çıkan haberlere göre bu sene rakiplerine fark atacak harika saatler ile sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor. Jacop & Co markası söz konusu olduğunda saatlerde kullanılan pahalı taşlar ve altın dan bahsetmemek olmaz. Ünlü marka bu sefer sizleri şaşırtmayarak teknolojinin yanı sıra değerli mücevher ve roze altından yapılma saatleri yeni koleksiyon olarak tanıtmaya hazırlanıyor. Pembe altını bir önceki koleksiyonlarında kullanan firmanın, bilhassa saatin kasa kısmını işlerken muhakkak kullanmaya özen gösterdiği değerli maden roze altın olarak bilinmektedir.

 

Saatte kullanılan güneş figürü 1,5 karatlık airtin taşından elde edilerek tasarlanmış. Bunun yanı sıra akrep ve yelkovanın tasarımında safir kullanan firmanın saatinin tabanı da yıldız taşından yapılma. Ünlü firmanın klasiği olarak ta saatin her bir yanında bolca kristal kullanması da dikkatleri üzerine toplayan unsurlardan. Kolunda servet taşımayı sizlere vaad eden firma, göz alıcı tasarımı ile şimdiden merak uyandırmayı başardı.

 

Koleksiyondaki saatlerin fiyatları henüz açıklanmasa da kulislerdeki söylentilere göre fiyatın 1 milyonun üzerinde olması bekleniyor. İnce işçiliğin ve değerli madenlerin bonkörce kullanıldığı saatlerde bu fiyatların oldukça normal olduğunu açıklayan firma yetilileri, süprizlere açık olunması gerektiğini de açıklamalarına ekledi.

Bu yıl astranomi olaylarının sıklıkla yaşandığı bir yıl olacağı bilim insanlarınca açıklandı. Jacop & Co da bu açıklamayı fırsat bilerek bu seneye özel harika bir koleksiyon tasarlamayı tercih etti. Her daim inanılmaz fikirler ve benzersiz konseptler ile karşımıza çıkan firma, yaşanan doğa olaylarından da ilhamını alıyor ve insanların evreni kolunuzda taşıyın konseptine uygun harika saatleri görücüye çıkartmaya hazırlanıyor. Saat tasarımlarında her zaman zor ve derin ürünler ortaya koymaya hazırlanan firmanın hazırlık çalışmasının 2 yıl sürdüğü açıklandı.

Resmi sitelerinde ve verilen röportajlarda, hazırladıkları koleksiyona fazlasıyla güvendiklerini ve rakiplerini zorlayacaklarını dile getirmekten çekinmeyen firmanın yayınladığı koleksiyon fotoğraflarından da ne kadar haklı olduğu açıkça gözlemlenmekte. 44.5 kasa çapına sahip olan saatin içerisine samanyolu galaksisini sığdırmayı başaran tasarımcıların, saatin hareketini devam ettirmesi için 439 parça kullandığı açıklandı. Gravür ile işledikleri dünya ise 60 saniyede kendi etrafında dönüşünü tamamlaması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Saatin bu kadar gözalıcı olmasına rağmen 30 metrelik su basıncına da dayanabiliyor olması, kalitenin en güzel örneklerini gözler önüne sermeye yetiyor.

4 Replies to “Jacob & Co Astronomia SATMIYORUZ BLOG YAZISIDIR LÜTFEN SORMAYIN VARMI DİYE”

  1. Mithat erdem dedi ki:

    Merhaba bu ürün mevcutmu replikasi varmıdır?

  2. Mithat erdem dedi ki:

    Ürün mevcutmudur replika modelleri varmidir?

  3. cem dedi ki:

    bu ürün elinizde varmı fiyatı ne kadar acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir