Blog

RM 21-01 Aerodinamik tourbillon 2021 Damgasını Vuracak Eta Saat

RM 21-01 Aerodinamik tourbillon

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

RM 21-01 Aerodinamik tourbillon

RM 21-01 Aerodinamik tourbillon 2021 Damgasını Vuracak Eta Saat Olağanüstü iç yapısı ve yenilikçi malzemeleri, RICHARD MILLE saatinin kalite açısından olağanüstü bir model ortaya çıkmasına sebep oldu. Yeni RM 21-01 Aerodinamik tourbillon saat, sıkı ihtiyaçları karşılayan parçaların kullanımı ve aşırı koşullara dayanabilen saatlerin tasarımı sayesinde havacılık sektörüne ilham olmakta.

Aerodinamik tourbillon

Karbon TPT – Karbon fiber ve  42,68 x 50,12 mm çapında 5N kırmızı altın kasa, zaman, dakika, tourbillon , fonksiyon seçici, güç depolama ve tork göstergesi, RM21-01 manuel arıtma hareketi, mavi PVD HAYNES  214  plaka, güç depolama 70 saat, safir kristal cam ayna ve alt kapak, su geçirmez 50 metre, kauçuk kayışlar, 50 ile sınırlıdır. RICHARD MILLE, RM 21-01 aerodinamik tourbillon saat için yeni bir kasa yarattı. 5N kırmızı altın kasanın karmaşık yapısı,.

Rm21-01 Aerodinamik tourbillon

RM 21-01 Aerodinamik tourbillon 2021 Damgasını Vuracak Eta Saat

Karbon TPT   karbon fiberden yapılmış bir çerçeve ve kolon ile daha da geliştirilmiştir. Hafif ve yüksek mukavemetli bu kompozit, yüzlerce ince karbon fiber tabakasını istiflemek için otomatik proseslerin kullanılması, her karbon fiber tabakasının 45 derecelik bir açıyla sendelemesi, daha sonra yüksek basınçlı bir su ısıtıcısında 120 dereceye ısıtılması ve ardından mikron doğruluğu ile işlenmesinin sonucudur. RICHARD MILLE, mavi PVD kaplı HAYNES   214   malzeme kullanarak tabanda petek şeklinde bir ortogonal kristal yapı oluşturarak aerodinamik kavramını göstermektedir

RICHARD MILLE SAAT

Bu güçlendirilmiş yapı, zırh gibi kasa için mükemmel koruma sağlar ve 20 çiçek anahtarı vidası ile güvenli bir şekilde sabitlenmiştir. Karbon TPT kırmızı-altın rengi ve mavi petek şeklindeki taban plakasını tamamlayan benzersiz bir görünüme sahip karbon fiberdir. Karbon TPT  karbon fiber malzeme hala taban plakasının merkezinde kullanılmakta olup, ilk kez mavi PVD kaplama HAYNES – 214   malzeme kullanılarak taban plakası üzerinde hava akımı kavramını yansıtan petek şeklinde bir ortogonal kristal yapı oluşturulmaktadır. Bu nikel krom alüminyum ferroalloy, 955 santigrat derecenin üzerindeki sıcaklıklara dayanabilir.

 

Saatin arkası RM21-01 manuel olarak rafine edilmiş hareket yapısını takdir eder.

Yüksek sıcaklık direnci, antioksidan özellikleri ve geleneksel kalıplama ve montajı, özellikle motor yanma odaları olarak kullanılan malzemeler için uygun hale getirir. Sonuç olarak, RM 21-01’in taban plakası ideal sertliğe, düşük termal genleşme katsayılarına ve olağanüstü burulma mukavemetine sahiptir ve bunların hepsi RICHARD MILLE saatinin temel özellikleridir. Köprü plakası malzemesinde, RICHARD MILLE hareket ekibi hala yüksek sertlik ve mükemmel korozyon direnci ile havacılık endüstrisinde yaygın olarak kullanılan mükemmel bir biyouyumlu titanyum alüminyum paladyum alaşım olan beş aşamalı titanyum alaşımını seçti.

RM 21-01 Aerodinamik tourbillon swiss

RICHARD MILLE ETA SAAT

Taban plakasının merkezinde yer alan saç kutusu ve tourbillon köprü tahtası, Phnom Penh ile dekore edilmiş oyulmuş dairesel bir taban üzerinde dört kolla sabitlenmiş, hareketin içindeki hareketli parçaların dönüşü için ideal mekanik özellikler sağlarken, tourbillonun güzelliğine de engelsiz bir görünüm kazandırıyor. Mekanizma 5N kırmızı altın PVD ile muamele edilir, kasa malzemesindeki zıt değişiklikleri yankılar ve mekanizmanın havacılık stilini vurgular.

Petek yapısı, tourbillon çerçevesi ve kadrandaki hareket parçalarının bir kısmı ile yakınlaşıp kişisel geçin.

Safir kristal kadran, manuel olarak rafine edilmiş RM21-01 hareketinin yapısına rezerve edilmemiş bir görünüm kazandırır. Güç deposu ekranı saatin 11’inde bulunur ve tork göstergesi saat 1’de yerleştirilir. İkincisi, hareketin zamanlama performansını optimize etmek için ana saç çubuğunun iç gerilimini görselleştirir. Saat 4 pozisyonunda, taç üzerindeki merkezi düğmeden geçilebilen bir işlev seçici vardır ve basit bir basarak nötr konumdan (N) rafine etme (W) konumuna geçebilir ve saat süresini (H) ayarlayabilirsiniz. Taç, karbon fiber ve 5N kırmızı altın  Karbon TPT’den yapılmıştır ve beyaz kauçuk kayışla aynı malzemeden pullarla birlikte gelir.RM 21-01 Aerodinamik tourbillon 2021 Damgasını Vuracak Eta Saat

RM 21-01 Aerodinamik tourbillon swiss

ETA SAAT RICHARD MILLE

Pahlama, parlatma, parlatma ve eğim dahil olmak üzere hareket üzerindeki hassas el yapımı kaplamalardan teknoloji ve yenilikçi malzemelerin kullanımına ve yerçekiminin etkilerine karşı tourbillon cihazlarının entegrasyonuna kadar, sınırlı sayıda üretilen 50’lik bu yeni RM 21-01 aerodinamik tourbillon saat yeni alanları keşfedecek. RM 21-01 Aerodinamik tourbillon 2021 Damgasını Vuracak Eta Saat[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bir cevap yazın