Rolex Submariner NOOB V11 Ve Diğerleri….

Rolex Submariner NOOB V11 Ve Diğerleri....

Rolex Submariner noob v11

Rolex Submariner NOOB V11 Ve Diğerleri…. Submariner 116610LN ve 116610LV saat piyasası çok haraketli , birçok saat fabrikası bu oyuna katılmaya başladı, daha önce sadece BP, Noob, AR vardı, şimdi V6, XF gibi diğer fabrikalar da yarışmaya katıldı ve Submariner modellerinin kopyalarını yayınladı 116610LN ve 116610LV. Aynı zamanda, özellikle ZZF’den diğer fabrikaların rekabetiyle karşı karşıya kalan Noob, V11 Submarineri  duyurdu.

ZZF VE NOOB

Bu bizim için güzel bir haber. Geçtiğimiz ay Noob, V10 Submariner’larının fiyatlarını düşürdü, nedenini hepimiz biliyoruz çünkü ZZF’nin rekabeti hissediyorlar ve yıldız ürünlerinin pazar payı kaybetmesini istemiyorlar, bu yüzden fiyatları düşürürken Noob da bir yol buluyor Submariner 116610LN ve 116610LV’lerini geliştirmek için nihayet V11 birkaç gün önce çıktı.

Rolex Submariner NOOB V11 Ve Diğerleri….

Noob, V11’de 116610LV’nin yeşil çerçevesinin yeniden geliştirildiğini söyledi , V8 ve hatta V10’da yeşil seramik çerçeve çok saf değil, ZZF 116610LV’deki yeşil çerçeve kadar iyi değil, bu sefer Noob yeşil çerçevenin açık olduğunu söyledi. V11 diğer tüm fabrikaları yenebilir, bunun doğru olup olmadığını bilmiyorum, bunun kanıtlanması için zamana ihtiyacı var. Noob’un yeşil seramik çerçeveyle ilgili tüm sorunları çözdüğünü umuyoruz, bu arada 116610LV V11, 116610LV’den daha yüksek bir fiyata sahip. Çerçevede, parlak incisinde bir başka gelişme daha yatıyor, Noob, çizilmeyi önlemek için beyaz inci incisinin üzerine bir safir kristal kapak ekledi.

NOOB V11 Ve Diğerleri….

Çerçeve işaretleri de iyileştirildi, Noob, çerçeve işaretçilerinin ıslandıktan sonra kararmasını önlemek için çerçeve üzerindeki her bir işaretleyiciyi kaplamak için Platin tozu kullandı. Bu Noob’un daha önce çözemediği büyük bir problem, şimdi bu V11’de çözüldü mü? Hala kanıtlamak için zamana ihtiyacımız var ama kesinlike olmuştur diye düşünüyoruz.

ROLEX

Bir diğer büyük gelişme ise, yapısı orijinal Submariner’a daha yakın olan toka. Bu iyileştirmelerin yanı sıra, diğer detaylar da yükseltildi, saatin kasa, bezel, kasa arkası, kulplar, bilezik ve toka gibi bazı parçaları orijinal saat parçalarıyla tamamen değiştirilebilir. Sonuç olarak Noob’dan Submariner çok iyi bir saat, ilk replika saati olarak güvenilir bir saat istiyorlarsa müşterilerime her zaman tavsiye ederim, yeterli bütçesi olmayanlar için V10 Submariner’ı tavsiye ederim çünkü özel fiyatı Orada , Mükemmel bir Submariner 116610LN isteyenler için, belki V11 daha iyi bir seçimdir. Yeşil bir hulk 116610LV istiyorsanız, yine de ZZF’den satın almanızı öneririm, çünkü yeşil çerçevesi zaten çok iyi test edildi.

One Reply to “Rolex Submariner NOOB V11 Ve Diğerleri….”

  1. SaatPort dedi ki:

    rolex v11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.