Graham Swordfish Diamonds

Graham

[dropcap size=”small”]S[/dropcap]araya adım attığında olağanüstü güzel görünüyordu. Valizini kendisi taşıyordu, en büyük küvetin olduğu odayı istedi. Sonra küvetin deniz suyuyla doldurulmasını istediğini ekledi. Daha önce kimse böyle bir istekle karşılaşmamıştı. Daha önce kimse onun kadar zarif hareket eden birisini görmemişti. Saraydaki herkes bunun farkındaydı.

Zarifti, ancak güçlüydü de. Herkesten başka bir maddeden oluşuyor gibiydi.

Mükemmel kesimli bir elbise, güzel tasarlanmış ayakkabılar, olmazsa olmaz el çantası. Onu böyle etkileyici kılan bunlar değildi. Onu bu kadar yükseğe taşıyan bileğindekiydi. Bileğinde iki göz tam size bakıyordu.

Işıldayan saf beyaz elmaslar. Başka bir zamandan, başka bir dünyadan bir saat. İnce bir bilekte mükemmel duruyor. Ve kadın hayatına devam ediyor. Bu bir oyuncaktan ziyade, tüm maddeler için yapılmış çok yönlü mekanik bir saat.

Belki de bir mermer. Nadir rastlanan bir tür.

Graham Swordfish Diamonds, ona sahip olan kadın gibi, ender bir türe ait.

Tam olarak aynı karat, berraklık, renkte ve boyuttaki 209 elması işlemek ve iki küçük merceği yuvalarına yerleştirmek oldukça zaman alıcı.

Fazladan 60 elmasın ve saat kasasının kendisine ait birer parıltısı var. Zamanı da kadranda yer alan diğer 50 elmas anlatıyor. Zaman ayrıca, kronometrenin on iki saatini sayan aynı yan kadrandaki saniyeleri göstermek amacıyla Graham için özel olarak tasarlanmış, kendinden mekanik hareket ile takip ediliyor. 30 dakikalık sayaç ve saniyeleri sayan merkezdeki kol ile, bu mükemmel bir kronometredir.

Bu yazıyı paylaş
  , , ,


One thought on “Graham Swordfish Diamonds

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Versace Women's VLC020014 V-METAL ICON Stainless Steel Watch
Satın Alan SEDA

Cartier Ballon Bleu Bayan Saati
Satın Alan Gizem

Porsche Design P'6780 Black Red Dial Chronograph
Satın Alan Hasan

Rolex Cosmograph Daytona Two Tone Seramik Bezel
Satın Alan Nildan

İnvicta Bolt Zeus Siyah Chronograph Gold
Satın Alan RAUF

REPLİKA SAAT

Hublot Gold modelleri otomatik işlemeli
Satın Alan sertaç