Alpina Sailing Collection Chronograph

Yapılan birçok yeniliğin bir parçası olarak, İsveç Saat Üreticisi Alpina Genève  İtalya Ekstrem40 Katamaran takımından ve işbirliğinden ilham alınarak yaratılmış Sailing Koleksiyonunu size sunmaktan gurur duyar.

Muhteşem Extreme Sailing Kolleksiyonuna sadık kalınarak yaratılmasını ön plana çıkartan, Alpina Genève, aynı zamanda Sellita SW500 kronometre hareketini temel alarak AL-880-house Yat Zamanlayıcısını geliştirdi.

Kadran, paslanmaz çelik 30ATM su geçirmez, şekli eski Alpina kasa modellerine benzeyen kasanın içine yerleştirilmiştir.

Yelkencilik geri sayım özelliğini de bulunduran bu yeni model, hem siyah hem de beyaz kadran olmak üzere iki renkte mevcut.

Bu Yat Zamanlayıcısı versiyonuna ek olarak Alpina, Alpina Sailing Automatic 3 kollu, tarih göstergeli modelini, benzer kasa ve kadran özellikleriyle piyasaya sundu.

Alpina Sailing Koleksiyonunun bütün saat parçaları, en uç durumlarda bile rahatınız ve güvenliğiniz için hem plastik kordon ve metal kordon olarak mevcuttur.

Alpina Sailin Koleksiyonunun geliştirilmesinde Extreme40 Katamaran Takımı ilham verici bir rol oynadı. Alpina Sailing saat parçaları, sınırlı sayıda üretim yapılarak, özel bir pakette yanında Extreme40 Katamaran?ın bir minyatürü ile birlikte müşteriye sunulacak.

 

Bu bütünüyle yeni koleksiyonun promosyonu ve tanıtımı için Alpina Geneve, Extreme Sailing koleksiyonuna ilham vermiş Niceforyou Takımı ile ortaklığını duyurmaktan gurur duyar.

 

Bu yazıyı paylaş
  ,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Rolex Day Date Silver İndex modeli

Rolex Day Date Silver İndex modeli
Satın Alan Uğur

Versace VRSC23C80D002S009 Gold Kasa
Satın Alan Ertuğrul

Porsche Design P'6780 Saat Kordonu
Satın Alan aliosman

Bvlgari Serpenti Bayan Saati Gümüş Rengi Taşlı
Satın Alan Bourak

Rolex Daytona Blue Cosmograph Gold kasa siyah kadran

Rolex Daytona Blue Cosmograph Gold kasa siyah kadran
Satın Alan Serhat Eren

Invicta S1 Rally Lacivert Yedek Kordon
Satın Alan Mehmet