Blog, Hublot, Replica saatler

4 Yıllık Kullanımdan Sonra Replica Hublot Big Bang

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Eminim ki 4 yıllık kullanımdan sonra saatinizin nasıl görüneceğini merak ediyorsunuzdur.
Saatinizle yüzdüğünüz zaman gerçekten replica saatinizin mekanizmasına zarar gelmez mi?

Ben 4 yıl önce Hublot Big Bang Luna Rossa Replica satın aldım. Satın almadan önce içimde ufakta olsa bir şüphe olmasına rağmen arkadaşım daha önce satın aldığı Replica Hublot’u bana gösterince ben de satın almaya karar verdim.

Satın aldığım saat tüm fonksiyonları aktif 7750 Valjoux Kronograf Mekanizma’ya sahipti. Seramik tokalı, safir camlı ve sentetik kordonlu bir saatti ve satıcı 1 yıllık garanti veriyordu.

Havuzda ve denizde yüzebileceğim bir saat arıyordum. Bilirsiniz, kumsalda dahi olsak tarz görünmek isteriz. Bu sebeple yüzerken dahi saatim kolumdaydı. Replica olduğunu bildiğimden yüksek derinliklere dalmadım. Tüm yaz boyunca saatim benimleydi.

Saat kendisini ispatlamıştı ve bir sonraki yaz da aynı şekilde kullandım. Ne yazık ki o yazın sonunda camda terleme olmuştu, bir yıl geçmiş saat garanti kapsamından çıkmıştı, durum canımı sıksa da satıcıyla irtibata geçmek yerine saati yakınlardaki bir dükkana götürdüm. Saatçi ciddi bir problemin söz konusu olmadığını sadece saatin içerisine bir miktar nem kaçtığını belirtti. Saati açtı tüm parçaları titizlikle temizledi, mekanizmayı kuruttu ve saati tekrar tek parça haline getirdi.

Bir kaç gün sonra saatime kavuştuğum için çok mutluydum. Saatçi bana bir kaç önemli püf noktasını da anlattı;
Yüzdükten sonra saatinizi tuzdan kurtarmak için sabunlu suyla yıkayın. Aksi takdirde servis süresi ciddi anlamda daralır. Tuz saatinizin bileşenlerine zarar verebilir. 7750 Mekanizmalı saatinizin kronografını 24 saat açık tutmayın.

Saatimi dört yıldır kullanmaktayım, ve halimden ciddi anlamda memnunum. Hatta yeni bir tane daha almayı düşünüyorum, bu sefer Hublot Big Bang All Black veya Hublot Big Bang King power 48 mm alacağım.

Umarım tecrübelerimin size yardımı dokunmuştur.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

İlgili gönderiler

4 Yıllık Kullanımdan Sonra Replica Hublot Big Bang” ile ilgili yorumlar;

 1. BELEMİR MAHİR dedi ki:

  ecza dolabımda bir sürü kol saati biriktirdim. Sonuçta zaman herşeyin ilacı.

 2. ALİ SAİD CEM AYTEKİN dedi ki:

  Replika huplot big bag satten almak istiyorum fiyat konusunda yardımcı olursanız sipariş vermek istiyorum

  1. admin dedi ki:

   merhaba ali bey bize 0212 777 5 777 nolu telden ulaşırsanız detaylı olarak size yardımcı olabiliriz

 3. mehmet dedi ki:

  Fiyatları nasıl bunların

  1. admin dedi ki:

   merhaba asagıdaki linkten fiyat bilgisine ulasabilirsiniz
   http://www.saatport.net/kategori/hublot-3/

Bir cevap yazın