Breguet Reveil Musical | Breguet Saat Modelleri

Breguet” ‘in yeni saati “Reveil Musical Watch” için yeni bir türdür. Özel olarak “Only Watch 2011” için yapılmış olan saat izleyicilerini büyüleyen eşsiz bir melodi “Castle in the sky” istek üzerine belirli bir süre oynamıştır. “Breguet” ‘in yeni saati “Reveil Musical Watch” 18 ayar beyaz altından 48 mm’lik bir kasaya sahiptir. Kasa etrafına ise müzik notaları kazınmıştır. “Reveil Musical Watch” güvenli vidalı yay barının yanı sıra yuvarlak, lehimli kulplarını ortaya koymaktadır. Saatin arka kapağına “Piece Unique” yazısı kazınmışıtr. 30 m’ye kadar olan dalışlarda rahatlıkla kullanılabilir.

“Reveil Musical Watch” ‘ın kasasının içinde otomatik mekanik 0900 kalibre hareketi gizlidir. Bu mekanizma numaralanmış ve “Brequet” imzasıyla işaretlenmiştir. Mekanizma silikon bir teker ve manivelaya sahiptir. 55 saatlik güç rezervine sahip olan “Reveil Musical” saatimizin kalibresi 4Hz’lik bir frelansta çalışıyor. Saat 59 adet mücevher ile süslenmiştir.

Resimde göreceğiniz üzere kadran üzerinde bir yetiştin eli ve bir çocuk görünmektedir, çocuk elini yetişkin ele doğru uzatmakta ve çok hoş bir görüntü oluşturmaktadır. “Breguet” ‘i bu görünüm için takdir etmek gerekli diye düşünüyorum. Bu eşsiz görüntü (Rolex Air King olarak geçer) “Duchenne” müsküler distrofi araştırmalarında nesiller arası ilişki ve dayanışmayı desteklemektedir. Saatin rakamlarında Romen rakamları tercih edilmiştir ayrıca saat birkaç bölüm halka içermektedir. Bu çarpıcı mekanizma kadranın bir tam tur dönmesiyle harekete geçmektedir. Alarmı da bulunan “Reveil Musical” ‘in alarm göstergesi saat 9 ve 10 arasında bulunmaktadır. Alarmın güç göstergesi ise saat 3 konumundadır. Kordon olarak siyah bir deri kullanmaktadır.

Brequet saat Reveil Musical” için ?80,000.00 ila ?120,000.00 Euro arası bir fiyat biçmiştir. TL olarak baktığımızda bu saat için 200,000.00 TL ila 300,000.00 TL ödemek gereklidir.

Bu yazıyı paylaş
  , , ,


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

Rolex Kahverengi Deri Saat Kordonu
Satın Alan Hasan

Rolex daytona otomatik kol saati taşlı

Rolex Daytona
Satın Alan Kerim

Cartier Erkek Cüzdan Gerçek Deri Siyah

Cartier Erkek Cüzdan Gerçek Deri Siyah
Satın Alan Sarp

Emporio Armani AR1971 Erkek Kol saatleri

Emporio Armani AR1971 Erkek Kol saatleri
Satın Alan TALHA

Time watch Gümüş touch dokunmatik kol saati
Satın Alan UGUR

Rolex 18K Yellow Gold Day-Date Black Onyx 39 mm
Satın Alan Mehmet ali