Technomarine Saat Cruise Night Vision

Geçtiğimiz tatil sezonu “Technomarine” şirketi bizlere bu saati sundu. “Technomarine yeni saat modelleri arasında ”  “Cruise Original Night Vision”  modelini 2 farklı modelde ve 5 farklı renkte, 6 saat olarak sunuyor. İsminden de anlaşılacağı üzere ” Cruise Original Night Vision” koleksiyonunda ki saatler gece karanlığında ve uzaktan çok rahat görülebilen bir erkek saatidir. 109045-50 arası referans kodları bu koleksiyon için ayrılmıştır. 45 mm kasası ve siyah bir kadranı bulunmaktadır. Kasası tek yöne dönmektedir. Kasanın yapımında siyah PVD kaplama ve paslanmaz çelik kullanılmıştır. Mineral camlıdır. Hareket olarak MIYOTA 8205 (109049 ve 109050 referans numaralı modeller) ya da MIYOTA FS23 Quartz (109045-48 referans numaralı modeller) kalibresini kullanmaktadır. Tokası Ardillon olup paslanmak çeliktendir ve siyah PVD kaplıdır. “Cruise Original Nigh Vision” 200 m’ye kadar su geçirmez. Deriden kordona sahiptir.

Fonksiyonlarına bakıcak olursak “Cruise Original Nigh Vision”; saat, dakika, saniye, gün ve tarih fonkisyonlarına sahiptir. 10945-48 referans numaralı “Cruise Original Night Vision” ‘lar tarih fonksiyonu yerine kronografa sahiptirler.

“Technomarine” ‘nin “Cruise Original Nigh Vision” saat modellerinin fiyatları yaklaşık 550,00 ? ya da 1.350,00 TL’dir.

109045 referans kodlu “Cruise Original Night Vision”

109050 referans kodlu “Cruise Original Night Vision”

“Technomarine” ‘nin “Cruise Original Night Vision” için şunları diyor; Fiji kıyılarında derin bir dalış ya da karanlık bir gökyüzüne karşı “Cruise Original Night Vision” ‘nun luminova kadranı saatin siyah tasarımana karşın bile apaçık görülebilir. Teknik eğilimli meraklılar saatte kronograf modelini ararlarken, biz “Cruise Original Night Vision” ‘un 3 elli otomatik stilini seviyoruz. Kordonu ve kasa kapakları sizin stiliniz, ruh haliniz ya da konumunuza göre kolayca değiştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir