Blancpain L-evolution Semainier Güç ve Estetik

Tamamıyla zevke ve tasarıma hitap eden bir kategori olan saat sektöründe görsellik ve kalite büyük önem arz etmektedir. Ve bunu bilen üretici firmalarda tekrar olarak buna takriben üretim yaparlar. İşte onlardan bir tanesi de Blancpain?dir. Blancpain Tamamıyla kalite ve görselliğe hitap eden modeller üretmesiyle saat tutkunlarının seçici markaları arasında yer almaktadır.

Geçtiğimiz senelerdeki 2009 Basel Saat fuarında tanıttığı modeli L-evolution Semainier Grande Date ile tüm dikkatleri üzerine çeken firma; yine L-evolution Semainier Grande Date modeli ile erkek saatlerin’de rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başardı. Tamamıyla kendi üretimi olan saat modeli L-evolution Semainier Grande Date 3 zemberekli otomatik makinesini içerisinde bulunduruyor. Bunun ötesinde 8 günlük güç rezervesini bulunduran saat rezerve de kalan güç miktarını da yine var olan ekranında sunmaktadır.

Blancpain üretimi altında yer alan model çelik olarak kırmızı ve altın olmak üzere iki tür gövdeyle piyasa sunulmuş kasa çapı 43,5 mm dir. Estetik tasarım ve göz alıcı dizaynıyla bambaşka bir saat modelini bizlere tanıtan Blancpain?nin bu şahlı saati L-evolution Semainier Grande Date sizler hala sahip olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş
  ,


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

Rolex Submariner Gmt Nato Band Otomatik
Satın Alan Cemal

Rolex Datejust Two Tone Taşlı Model replika saat modelleri

Rolex Datejust Two Tone Taşlı Model
Satın Alan bekir

Patek Philippe 6002G II Sky Moon Tourbillon

Patek Philippe 6002G II Sky Moon Tourbillon
Satın Alan Sabire

Montblanc boheme rouge stylo-plume

Montblanc boheme rouge stylo-plume Silver
Satın Alan Süha

Rolex saat kutusu

Orjinal Rolex Saat Kutusu Sertifikalı Büyük Boy Birebir
Satın Alan muhammet melih

Hublot Şeffaf Saat Modelleri Replika Şeffaf Hublot

Hublot Şeffaf Saat Modelleri
Satın Alan Mesut