Müşteri Hizmetleri Whatsapp 0544 737 54 22 - 0534 609 99 98

Blancpain L-evolution Semainier Güç ve Estetik

Tamamıyla zevke ve tasarıma hitap eden bir kategori olan saat sektöründe görsellik ve kalite büyük önem arz etmektedir. Ve bunu bilen üretici firmalarda tekrar olarak buna takriben üretim yaparlar. İşte onlardan bir tanesi de Blancpain?dir. Blancpain Tamamıyla kalite ve görselliğe hitap eden modeller üretmesiyle saat tutkunlarının seçici markaları arasında yer almaktadır.

Geçtiğimiz senelerdeki 2009 Basel Saat fuarında tanıttığı modeli L-evolution Semainier Grande Date ile tüm dikkatleri üzerine çeken firma; yine L-evolution Semainier Grande Date modeli ile erkek saatlerin’de rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başardı. Tamamıyla kendi üretimi olan saat modeli L-evolution Semainier Grande Date 3 zemberekli otomatik makinesini içerisinde bulunduruyor. Bunun ötesinde 8 günlük güç rezervesini bulunduran saat rezerve de kalan güç miktarını da yine var olan ekranında sunmaktadır.

Blancpain üretimi altında yer alan model çelik olarak kırmızı ve altın olmak üzere iki tür gövdeyle piyasa sunulmuş kasa çapı 43,5 mm dir. Estetik tasarım ve göz alıcı dizaynıyla bambaşka bir saat modelini bizlere tanıtan Blancpain?nin bu şahlı saati L-evolution Semainier Grande Date sizler hala sahip olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş
  ,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

     
versace saat

Versace Bayan Saati Taşlı Altın Rengi
Satın Alan Ece

Audemars Piguet Royal Siyah Chronograph
Satın Alan mevlüt

Ulysse Nardin Le Locle Siyah Gümüş Chronograph
Satın Alan Furkan

Bulgari Bvlgari Diagono Titanium

Bulgari Bvlgari Diagono Titanium
Satın Alan serkan

Invicta S1 Rally Lacivert Yedek Kordon
Satın Alan ercüment

Tag Heuer Calibre 36

Tag Heuer Calibre 36 CAV5185.FC6237
Satın Alan Murat