Blancpain L-evolution Semainier Güç ve Estetik

Tamamıyla zevke ve tasarıma hitap eden bir kategori olan saat sektöründe görsellik ve kalite büyük önem arz etmektedir. Ve bunu bilen üretici firmalarda tekrar olarak buna takriben üretim yaparlar. İşte onlardan bir tanesi de Blancpain?dir. Blancpain Tamamıyla kalite ve görselliğe hitap eden modeller üretmesiyle saat tutkunlarının seçici markaları arasında yer almaktadır.

Geçtiğimiz senelerdeki 2009 Basel Saat fuarında tanıttığı modeli L-evolution Semainier Grande Date ile tüm dikkatleri üzerine çeken firma; yine L-evolution Semainier Grande Date modeli ile erkek saatlerin’de rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başardı. Tamamıyla kendi üretimi olan saat modeli L-evolution Semainier Grande Date 3 zemberekli otomatik makinesini içerisinde bulunduruyor. Bunun ötesinde 8 günlük güç rezervesini bulunduran saat rezerve de kalan güç miktarını da yine var olan ekranında sunmaktadır.

Blancpain üretimi altında yer alan model çelik olarak kırmızı ve altın olmak üzere iki tür gövdeyle piyasa sunulmuş kasa çapı 43,5 mm dir. Estetik tasarım ve göz alıcı dizaynıyla bambaşka bir saat modelini bizlere tanıtan Blancpain?nin bu şahlı saati L-evolution Semainier Grande Date sizler hala sahip olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş
  ,


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   
Omega Seamaster

Omega Seamaster Cronometreli Siyah Seramik Bezel
Satın Alan Aydın

Rolex Deepsea 904L PASLANMAZ ÇELİK

Rolex Deepsea 904L PASLANMAZ ÇELİK
Satın Alan enis

Versace VRSCVCO110017 Bayan Kol Saati

Versace Bayan Kol Saati
Satın Alan Gökhan

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran
Satın Alan mehmet

TAG Heuer BMW Power ModeLi
Satın Alan Mustafa

Rolex Perlon Örgü Kordon Siyah
Satın Alan Huseyin