Blancpain L-Evolution Split Seconds Flyback

Blancpain Levolution koleksiyonunun yeni parçası Flyback Sprit, erkeğin motorsporlarına ve hıza olan tutkusuna yer verilerek daha sportif bir görünüm kazandırılmış bir görüntüyle karşımıza çıkıyor. Kırmızı ve siyah renklerin hakim olduğu bu modelde biraz modifiye görünümlü bir dizayn tercih edilmiş.Böylelikle saati takan kişinin bir nebze kendisini bir grand prix pilotu olmuş hissi kazandırılması amaçlanmış. Bu sayede hıza düşkün müşterilerin talebine yönelik bir çalışma olduğu düşünülebilir.

 

Saat bir erkeğin en önemli aksesuarıdır, taktığı saat ise bir nevi onun iç dünyasının dışa vurumudur. İşte bu yüzden motorsporlarına düşkün bireylerin, modifiyeye meraklı müşterilerin isteklerine karşılık vermek düşüncesi ile ve saate daha sportif bir hava katmak amacıyla Blancpain saatte karbon fiber kullanılmış. Bu sayede saatte hem daha hafiflik, hem de dayanıklılık sağlanmış. Ayrıca saate daha agresif bir hava katmış desek yalan olmaz.

 

Saatin yapısına gelecek olursak, kadranda değişik bir şekilde sadece 9 ve 12 rakamları kullanılmış ve değişik bir hava yaratılmış. 6 kısmının oraya ise dijital gösterge konularak dakika kısmının takip edilmesi sağlanmış ve bu görünüm yardımıyla aslında saatten daha çok araba kokpiti imajı yansıtılmış bu saatte. Saatten daha çok bir araba imajı var, ve hızlı kişiler için zamanı yakalamak adına tercih edilesi bir saat ortaya çıkmış.Daha çok gençlere ve kendilerini genç hisseden bireyler için çok güzel bir dizayna sahip olmuş.

BlancpainSplitSecondsLamborghini-4

Blancpain Flyback Split 68F9 kalibreden oluşan yüksek kalitesi ile zamanı yüksek kalitede hizmete sunuyor ve bu sayede zamanın gerisinde kalmanızı engelliyor. 40 saat güç rezervine sahip bu model ile saatinizin durması , geç kalması gibi problemler büyük ölçüde ortadan kaldırılmış olmakla birlikte, size sadece onun görkemli kadranına bakarak anı yakalamanız kalıyor. Hayatın her alanında hıza düşkün, yarışçı bir yapıya sahip bireyler için çok doğru bir tercih olmakla birlikte, kesinlikle sahibini yarı yolda bırakmayan bir saat.Bu saate sahip olarak kendinizi bir grand prix , bir gt pilotu gibi hissedebilir, ve bunun keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

2 Replies to “Blancpain L-Evolution Split Seconds Flyback”

  1. Yusuf bilgili dedi ki:

    Blancpain flybcak fiyati nedir?

    1. saatporteditor dedi ki:

      Merhabalar Bu ürünün Daha replikası Üretilmemiştir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir