Tag Heuer Carrera 1887 Tag Heuer Saatler

Geçtiğimiz yıl düzenlenen saat fuarların da liderlik koltuğuna oturan tek model tag heuer carrera 1887 seçildi.

Dünyaca ün kazanan dev marka tag heuer?ın alt modellerinden bir tanesi olan tag heuer carrera 1887 piyasa sürüldüğü andan itibaren büyük bir beğeni kazanmış; herkesin odak noktası olmuştu. Hatta GrandPix ve Horlogeria?nın ?2010 Yılı EN iyi Saati? ününü kazanan tag heuer carrera 1887 modeli tüm istirhamıyla hala göz kamaştırmaya devam ediyor.

 

Piyasada hala adından bahsettiren tag heuer carrera 1887 asıl markası Tag Heuer yaptığı açıklamalarda tag heuer carrera 1887 markasının piyasayı altı üst eden bir özellik yapısına sahip olduğunu belirtirken; bu saat?in daha nice ödülleri hak ettiğini de altını çizdi.  TAG Heuer üretimi olan bu mekanizma, saatte 28.800 vuruş ile tam bir mühendislik harikası olarak anılıyor. Toplam 320 parçadan oluşan bu mekanizma 50 saatlik güç rezervi ile güç konusunda kendini fazlasıyla kanıtlamış. Bu mükemmel mekanizma, kasa arkasındaki safir kristal camdan da izlenebilmektedir ve her bir hareketi ile göz dolduruyor.

TAG Heuer Carrera 1887 Chronograph, aslında TAG Heuer markasının mekanik saat üretimindeki kalitesinin bir özeti gibi. 3 yılda geliştirilen arge çalışmalarında ve TAG Heuer bünyesi altında üretilen bu mekanizma, mikron teknolojisi ile en yüksek seviyede şimdiki haline getirilmiş Modern mühendislik harikası olarak ünlendirilen tag heuer carrera 1887 gerek renk seçimi gerek tasarımsal boyutuyla büyük dikkat çekmesinin yanında uygun fiyat politikasıyla piyasa sunulduğu açıkladı. 2010 yılı içerisin de binlerce bireyin kolunda var olan bu saat markanın en güçlü modeli olarak da hala üretilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.