Armin Manual Fire Limited Menuhin Edition

Menuhin Festivali’nin resmi ortağı olan Armin Strom bir kez daha ünlü Classic Event’in Gstaad’daki salonuna davet ediyor. Biel  55.’si düzenlenecek olan bu ünlü konser serisine özel bir eserle huzurlarınıza çıkacak.

Yarım yüzyıldan daha uzun bir süredir Menuhin Festivali sayısız binlerce müzik severi yazlık Saanenland’e çekmektedir. 1957’de Lord Yehudi Menuhin tarafından başlatılan konser serileri bugün İsviçre’nin en önemli klasiklerinden biridir.  Klasik müziğin ulusal ve uluslararası yıldızlarının çeşitli porföyüyle Bernese Oberland’deki festival dünya çapında ilgi ve alkış toplamaktadır.  Bu yıl ikinci kez Armin Strom resmi sponsör olacak. Bu sene Gstaad’da konserlerin haricinde tecrübe edilecek pek çok şey mevcut. Menuhin Festivali resmi sponsörü Armin Strom sizleri şehirdeki salonuna davet ediyor. Bu sayede davetlilerin bir çoğu saat üreticisi Biel’i daha yakından tanıyacaklar.

Bu salonda davetliler yeni koleksiyonları keşfedebilecek ve festival için özel üretim olan Armin Manual Fire’ın sunumunu tecrübe edebilecekler. Saat üreticisi konularını her akşam sahne alacak konserlere davet etmektedir ve festivalde bolca müzikal aktivite olacaktır.

Bu yıl Menuhin Festivali 55. yılını kutlamaktadır. Bu vesileyle festivalin sponsörü Armin Strom özel bir sürpriz hazırladı. Bu seneki festivalin teması olan Fire and Sun’a (Ateş ve Güneş) bağıl olarak Armin Manual Fire serisine özel bir versiyon tasarlandı.

Bu özel üretim için hareket mekanizmasının altındaki dişliye el oyması sol anahtarı ve bazı notalar işlenmiştir.

The Armin Manual Fire Limited Menuhin Edition tam olarak 55 kol saati olarak üretilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir