Jaeger-LeCoultre Atmos 561 Masa Saati

Jaeger-LeCoultre Marc Newson’ın Atmos 561’ini sunar.

Bu eşi benzeri olmayan eser AMM, Monaco Association against Duchenne Muscular Dystrophy (Monako Duchenne Müsküler Distrofiyle Savaş Derneği) yararına satışa sunulacaktır.

AMM’nin hedefi fon toplayarak genetik hastalıkların etkisinde kalan çocuk, ergen ve genç erişkinlerin yaşam kalitesini arttırmak amaçlı araştırmaları ve bilimsel toplantıları finanse etmektir. Seviyesine göre ayrı önem taşıyan Duchenne Müsküler Distrofi kasların güçsüzleşmesi ve erişkinliğin başlangıcında ölümcül olabilecek akciğer ve kardiyak komplikasyonlara sebep olan bir hastalık olarak tanımlanır.

Atmos dünyanın ince hava akımıyla çalışan tek saatidir. Marc Newson’ın benzersiz Atmos 561‘i beklenilenin aksine tümüyle dengeli ve basit bir tasarımdır.

Atmos saatlerinden feyz alan tasarımcı Marc Newson bu çalışmasında onun ruhani doğasını ön plana çıkaran, modern zerafet katan ve bugünün en büyük tasarımlarından biri haline getiren bakara kristal baloncuktan gövde tasarlamıştır.

Atmos’un bu özgün eserinde, bakara kristal yapısını tüm ihtisasını ve çeşitli üretim işlemlerini kullanarak zenginleştirmiştir.

Jaeger-LeCoultre Atmos 561 by Marc Newson – Piece Unique ARTCURIAL Briest-Poulain-F.Tajan tarafından açık arttırmaya sunulacaktır.

 

Bu yazıyı paylaş
  , ,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Rolex Day Date Silver İndex modeli

Rolex Day Date Silver İndex modeli
Satın Alan Uğur

Versace VRSC23C80D002S009 Gold Kasa
Satın Alan Ertuğrul

Porsche Design P'6780 Saat Kordonu
Satın Alan aliosman

Bvlgari Serpenti Bayan Saati Gümüş Rengi Taşlı
Satın Alan Bourak

Rolex Daytona Blue Cosmograph Gold kasa siyah kadran

Rolex Daytona Blue Cosmograph Gold kasa siyah kadran
Satın Alan Serhat Eren

Invicta S1 Rally Lacivert Yedek Kordon
Satın Alan Mehmet