Jaeger-LeCoultre Atmos 561 Masa Saati

Jaeger-LeCoultre Marc Newson’ın Atmos 561’ini sunar.

Bu eşi benzeri olmayan eser AMM, Monaco Association against Duchenne Muscular Dystrophy (Monako Duchenne Müsküler Distrofiyle Savaş Derneği) yararına satışa sunulacaktır.

AMM’nin hedefi fon toplayarak genetik hastalıkların etkisinde kalan çocuk, ergen ve genç erişkinlerin yaşam kalitesini arttırmak amaçlı araştırmaları ve bilimsel toplantıları finanse etmektir. Seviyesine göre ayrı önem taşıyan Duchenne Müsküler Distrofi kasların güçsüzleşmesi ve erişkinliğin başlangıcında ölümcül olabilecek akciğer ve kardiyak komplikasyonlara sebep olan bir hastalık olarak tanımlanır.

Atmos dünyanın ince hava akımıyla çalışan tek saatidir. Marc Newson’ın benzersiz Atmos 561‘i beklenilenin aksine tümüyle dengeli ve basit bir tasarımdır.

Atmos saatlerinden feyz alan tasarımcı Marc Newson bu çalışmasında onun ruhani doğasını ön plana çıkaran, modern zerafet katan ve bugünün en büyük tasarımlarından biri haline getiren bakara kristal baloncuktan gövde tasarlamıştır.

Atmos’un bu özgün eserinde, bakara kristal yapısını tüm ihtisasını ve çeşitli üretim işlemlerini kullanarak zenginleştirmiştir.

Jaeger-LeCoultre Atmos 561 by Marc Newson – Piece Unique ARTCURIAL Briest-Poulain-F.Tajan tarafından açık arttırmaya sunulacaktır.

 

Bu yazıyı paylaş
  , ,


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   
Omega Seamaster

Omega Seamaster Cronometreli Siyah Seramik Bezel
Satın Alan Aydın

Rolex Deepsea 904L PASLANMAZ ÇELİK

Rolex Deepsea 904L PASLANMAZ ÇELİK
Satın Alan enis

Versace VRSCVCO110017 Bayan Kol Saati

Versace Bayan Kol Saati
Satın Alan Gökhan

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran
Satın Alan mehmet

TAG Heuer BMW Power ModeLi
Satın Alan Mustafa

Rolex Perlon Örgü Kordon Siyah
Satın Alan Huseyin