Müşteri Hizmetleri Whatsapp 0544 737 54 22 - 0534 609 99 98

Jaeger-LeCoultre Atmos 561 Masa Saati

Jaeger-LeCoultre Marc Newson’ın Atmos 561’ini sunar.

Bu eşi benzeri olmayan eser AMM, Monaco Association against Duchenne Muscular Dystrophy (Monako Duchenne Müsküler Distrofiyle Savaş Derneği) yararına satışa sunulacaktır.

AMM’nin hedefi fon toplayarak genetik hastalıkların etkisinde kalan çocuk, ergen ve genç erişkinlerin yaşam kalitesini arttırmak amaçlı araştırmaları ve bilimsel toplantıları finanse etmektir. Seviyesine göre ayrı önem taşıyan Duchenne Müsküler Distrofi kasların güçsüzleşmesi ve erişkinliğin başlangıcında ölümcül olabilecek akciğer ve kardiyak komplikasyonlara sebep olan bir hastalık olarak tanımlanır.

Atmos dünyanın ince hava akımıyla çalışan tek saatidir. Marc Newson’ın benzersiz Atmos 561‘i beklenilenin aksine tümüyle dengeli ve basit bir tasarımdır.

Atmos saatlerinden feyz alan tasarımcı Marc Newson bu çalışmasında onun ruhani doğasını ön plana çıkaran, modern zerafet katan ve bugünün en büyük tasarımlarından biri haline getiren bakara kristal baloncuktan gövde tasarlamıştır.

Atmos’un bu özgün eserinde, bakara kristal yapısını tüm ihtisasını ve çeşitli üretim işlemlerini kullanarak zenginleştirmiştir.

Jaeger-LeCoultre Atmos 561 by Marc Newson – Piece Unique ARTCURIAL Briest-Poulain-F.Tajan tarafından açık arttırmaya sunulacaktır.

 

Bu yazıyı paylaş
  , ,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

     
versace saat

Versace Bayan Saati Taşlı Altın Rengi
Satın Alan Ece

Audemars Piguet Royal Siyah Chronograph
Satın Alan mevlüt

Ulysse Nardin Le Locle Siyah Gümüş Chronograph
Satın Alan Furkan

Bulgari Bvlgari Diagono Titanium

Bulgari Bvlgari Diagono Titanium
Satın Alan serkan

Invicta S1 Rally Lacivert Yedek Kordon
Satın Alan ercüment

Tag Heuer Calibre 36

Tag Heuer Calibre 36 CAV5185.FC6237
Satın Alan Murat