Özel Saatleriniz Güvenli Kasalarda

Güvenlik her zaman ve her yerde şart. Örneğin evinizden çıkarken, bir yandan da evinizde bulunan değerli eşyalarınız için endişe duymamanız, rahat ve keyifli zaman geçirmenizi sağlayabilecek durumlar arasında. Bunun için de çeşitli önlemler alınabilir. Örneğin Alman kasa üreticisi Döetlling, üst düzey müşterileri için özel kasalar tasarladı. Bu kasalar pahalı saatlerinizi güvenle saklayabileceğiniz özelliklerde eksi yanı fiyat olarak 10.800 euro’dan başlıyor. Çünkü aksesuarlar arasında kaliteli saatlerin farklı bir yeri olduğu herkesin malumu. Hele ki bu saatler lüks tanımlamasına uyacak niteliktelerse.

Dottling-Colosimo-Double-Wing-468x311
Tek bölmeli standart Colosimo koleksiyonu bilinen bir koleksiyondu. Şimdi buna sınırlı sayıda üretilen 3 saat hazneli özel üretim kasalar eklendi. Hafif, kullanışlı ve son derece şık bu kasalar sayesinde önem verdiğiniz, pahalı saatleriniz her zaman güvende. 3 saat kapasiteli özel üretimler iki farklı seçenekle müşterilerin beğenisine sunuldu. Bunlar deri kaplama ve dikenli üretimler. Artık hangisini seçeceğiniz tamamen sizin zevkinize kalmış.
img0322klein
Dünyanın en küçük kasaları Colosimolar, üçlü şifre kombinasyonuyla açılabilen özelliklere sahip. Ayrıca mekanizması 32 çark ve 16 kilit mandalından oluşuyor. Yani sağlanan yüksek güvenlikle saatler emin ellerde. Üçlü şifre de zaten güvenliği tamamlayan en güzel özelliklerden. Dünya çapında oldukça fazla alıcısı bulunan Colosimolar, saatler için eklediği bu özel koleksiyonla daha fazla insanın dikkatini çekmeyi başararak, tercih oranını artıracağının sinyalini verdi. Alman kasa üretücüsü bu işten karlı çıkacağa benziyor.

doettling_colosimo_watch_safe_in_leather_and_spikes_4iohd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.