Blog, Replica saatler

Niçin Replica Saatleri Tercih Ederiz?

Replica Saatler 90’ların sonlarından beri internet satışlarının gözde ürünleridir. Asya’da üretilir ve tüm dünya çapında satışa sunulurlar, farklı kalitede replica saatler mevcuttur, turistik hediyelik eşya amaçlı satılanlarından tutunda yüksek kalite baş yapıtlara kadar.
1. Merak;
Herkes replica saatler hakkında öyle yada böyle dedikodular duyar. En şüpheci insan bile sırf neye benzediğini görmek için 10 dolarlık feyk Rolex satın almaya niyetlenmiştir.
2. Fiyat;

Orjinal İsviçre yapımı Rolex ve Panerai gibi saatler 4,000 dolardan başlayan fiyatlara satılmakta olmasına rağmen replica saatler en düşük kalitesi 10 dolardan başlayıp 3500 dolara kadar pırlantalı bir replica saat bulabilirsiniz.
3. Uygunluk;
İnternetin bize sağladığı hizmetler sayesinde bir replica saat bulabilmek için Bahamalar’a kadar gitmenize gerek yok. Onlara internet üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
4. Dolandırıcılık;

eBay üzerinden gerçek olduğu idda edilen saatlerin yüzde 35’i replicadır. Siz orj saat ararken birden bire kendinizi replica saatlerin içinde bulabilir ve replica saatlerle coktan tanışmış olabilirsiniz.
5. Talep;

Amerikan piyasası replica saatler konusunda doyumsuzdur. Günde binlerce replica saat sadece Amerika’da yaşayanlar tarafından satın alınmaktadır. Piyasa bu ürünlere doyana kadar replica saatlere olan talep yüksek olacak ve devam edecektir.
6. Spam;

Spam’ın işe yaradığı ve faydalı olduğu bir nokta. Bu tarz spam reklamlar alıcıların aklında replicaların yerlerini sağlamlaştırmaktadır.
7. Üreticilerin İlgisizliği;

Rolex ve Omega gibi markalar için gerekli bir ekip kiralamak ve replica saat  üretici fabrikalarını kapattırmak bir günlük iş bi yandanda bu gibi büyük firmaların ücretsiz reklamları için bulunmaz bir fırsat fakat görünen o ki günümüze kadar yara almadan işlerine devam etmektedirler.
8. Aldatıcılık;

Replica satıcıları müşterileri ikna edebilmek için ürünlerinin yüzde 99 orjinaline benzediğini ve A++ kalitede olduklarını öne sürmektedirler.
9. Sahte Fotoğraflar;

İnternette tonlarca sahte önizleme sunan siteler var, bunlar kendi faydalarına iş yapmaya ve insanları dolandırmaya çalışırken işini hakkıyla yapan onlarca sitenin geleceğiyle oynamaktadırlar. Daha fazla para koparabilmek için piyasayı kirletmektedirler
10. Bilinçsizlik;

Replica saat piyasası hakkında pek fazla bilgiye sahip olmayan kişiler satıcılar tarafından kandırılıp 700 veya 1,000 dolar gibi fiyatlara orj diye replica saatler satın almaktadırlar. Bilinçsiz şahıslar bu satıcılara çok fazla para kazandırırken daha çok reklam yapıp daha fazla müşteriye ulaşabilmelerini de finanse etmiş oluyorlar.

Sonuç;
Otantiklik sahip olunması hoş bir şeydir fakat pahalıdır.
Paramı daha akılcı bir şekilde harcamalıyım, diyorsanız;
1. Ürünü iyice gözlemleyin.
2. Replicalar ucuz ve kalitelidir.
3. Satın almadan önce gerekli araştırmanızı yapın bu sayede ne kadara almanız gerektiğini ve neye benzeyeceğini bilirsiniz.

İlgili gönderiler

Niçin Replica Saatleri Tercih Ederiz?” ile ilgili yorumlar;

 1. kenan dedi ki:

  İyi günler,iletişim bilgilerinizi bulamadığım için buraya yazmak zorunda kaldım özürdilerim,ben franck-muller-long-island-red-gold modelinin erkek için olan ve kaliteli replika saat arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. editor dedi ki:

   Merhaba frank muller long island red gold modelini http://www.saatport.com/shop/ online sitemizden sipariş verebilirsiniz.

 2. Erden Balin dedi ki:

  Mağazanızdan görerek almak istediğim ürünleriniz var.Adres rica etsem.Teş.

  1. saatporteditor dedi ki:

   Merhaba’lar Satışlarımız Sadece Online olarak yapılmaktadır herhangibi bir magazamız malesef yoktur.

Bir cevap yazın