Movado Saat ve Ferrari Ortaklığı

Movado. Sanatın zamanı. Marka sloganını haklı çıkaracak saatler üretmeye devam ediyor. Son örneği ise Ferrari imzalı yeni ve çok özel kreasyonları. Koleksiyoncuların bu habere oldukça heyecanlandığı bir gerçek.

İsviçreli saat üreticisi Movado, yeni saat koleksiyonunda Ferrari’nin bilinen amblemi ‘şaha kalkmış at’ı kullanmak için İtalyan firmayla anlaşma sağladı. Dünya çapında geçerli olacak anlaşmanın süresi hakkında ise henüz bir bilgi verilmiş değil.

Önümüzdeki yıl Baselworld’de tanıtılacak yeni koleksiyonun, Ferrari otomobillerinin ince detaylarını yansıtacağı muhakkak. Hız ve saat tutkusu bir araya gelince ortaya muhteşem bir eserin çıkması beklentisi, yersiz bir beklenti olmaz. Tanıtımın hemen ardından tüm dünyadaki Ferrari satış noktalarında saatlerin yerlerini alması bekleniyor. Bu özel tasarım serisinin fiyatları için her ne kadar açıklama yapılmamış olsa da, beklentiler 1.500 ila 2.000 Euro arasında bir civarda. Lüks saat ve tasarım piyasasında bu rakam, hiçte uçuk nitelikte değil. Hatta gayet makul bile sayılabilir. Tasarımın nasıl olacağı ise büyük ve heyecan uyandıran bir merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir