Linde Werdelin Oktopus II Double Date Basel 2012

Linde Verdelin, 2012?ye özel olarak üretimini gerçekleştirdiği Oktopus serisinin II.sini yakın

Zaman önce resmen duyurdu. Yeni sürümün ismi Oktopus II Double Date? Sadece estetik değil aynı zamanda lüksün de bir sembolü olarak belli bir dereceye sahip olan saatimizin özelliklerini irdeleyecek olursak;

Lüks Saatin ismi onun sahip olduğu ahtapotu andıran tasarımdan gelmektedir. Saat 12 yönünde yer alan tarih penceresi iki bölmeli/pencereli şekilde dizayn edilmiştir.

300m gibi yüksek bir su geçirmezlik kabiliyetine sahip olmak adına Oktopus II?de beş parçalı kasa tasarımı mimarisi kullanılmıştır. Kaputun içinde ise ona hayat veren 14580 kod adlı kalibre mekanizma setini görüyoruz.

Morten Linde tarafından yaratılmış fantastik bir ahtapot işlemesine ise arka kapaktan ulaşabiliyoruz. Saatin bir diğer önemli özelliği ise oldukça geniş bir çap büyüklüğüne sahip olmasıdır, 44mm.

3 ayrı versiyon şeklinde üretilmiş olan Oktopus II, dünyanın hemen yerinde rahatlıkla bulunabilir. Titanyum ya da seramik, titanyum ve titanyuma ek sarı aksentli DLC, ve de son olarak altın/titanyum kombinasyonları ile çok farklı tarzda seçeneklerden kendinize en uygun olan modeli seçebileceksiniz. Son olarak fiyat noktasına temas etmekte fayda var, lüks modellere ulaşmak her zaman o kadar kolay değildir, nitekim saatin piyasa satış fiyatı 9000 dolardan başlamaktadır.

Kasa: Seçebileceğiniz 3 ayrı modeli mevcut Kasa Çapı: 44mm

Kasa Arkası Kapak: Solid

Çerçeve: Fixed

Kristal: Safir Cam

Kadran: Siyah veya Siyah/Sarı kombin renklerle

Bilezik/Kayış: Siyah veya Sarı Silikon

Mekanizma: 14580

Güç Rezervi N/A

Su geçirmezlikl 300m

3 Replies to “Linde Werdelin Oktopus II Double Date Basel 2012”

 1. Nail aybeyticare dedi ki:

  Linde werdelin marka saat istiyorum replica elinizde varmi fiyatı ne kadardır mail gönderirseniz sevinirim

 2. NAİL dedi ki:

  bu saatin ucreti ne kdar?

  1. editor dedi ki:

   Merhabalar linde werdelin oktopud modelinin replicası mevcut degıldır. Orjinalini satın almak ıstersenız 21.000 franktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.