Blog

HERMES: ARCEAU CHRONO BRIDON

Hermes’in Arceau koleksiyonu’nda yer alan ve binicliğin vurgularıyla zenginleştirilen mekanik bir donanıma sahip Arceau Chrono Bridon modeli, atların doğuştan varolan asaletiyle yaraatıcı bir şekildde geliştirilmiş.

Arceau koleksiyonu’nun tasarımında binicilik dünyasından ilham alan Hermes, sporun yaşam sanatı olarak gerçek doğasını göstermesine fırsat veriyor. İkonik Arceau koleksiyonu, beş farklı model sunan, yeni Arceau Chrono Bridon ile binicilik sporunun kendini farklı bir şekilde ifade edebilmesini sağlıyor.

Tüm modeller yeni bradoon kayışının yanı sıra Henri dOrigny,in orijinal tasarımı olan yuvarlak kaasa vee üzengi şeklinde asimetrik kayış-kasa bağlantısına sahip. Binicilik dizginlerinden esinlenilen, bradoon olarak bilinen küçük deri uç, özgün eeyer dikişli kayışın kasayla olan bağlantısını vurguluyor.

Hermes için tarihi bir malzeme olan Barenia, dana derisinden veya oldukça sert bir malzeme olan dizgin derisinden yapılan Arceau Chrono Bridon’un yeni kaayışları Hermes’in koşum takımları ve eyer yapım uzmanlığının altını çiziyor. Koleksiyonda siyah, naturel, abanoz veyaçivit mavisi renklerde kayış alternatifleri bulunuyor.

Kalbinde otomatik kronograf kalibre atan Arceau Chrono Bridon tasarımı, biniciliğin vurgularıyla zzenginleşiyor. Klasik modellerde çelik veya mavi renkte, spor modellerde ise turuncu renkte olan merkezi saniye ibresi, koleksiyonun özgün bir parçası. Biniciliğin vurgularıyla zenginleştirilen mekanik bir donanıma sahip Arceau Chrono Bridon, atların doğuştan var olan asaletiyle yaratıcı bir şekilde geliştirilmiş.

 

HERMES: ARCEAU CHRONO BRIDON” ile ilgili yorum;

  1. Modazon dedi ki:

    Hermes Arceau koleksiyonundan… Begendiiim

Bir cevap yazın