Blog

Çukur Dizisindeki Vartolunun Saati Rolex Day Date

Çukur Dizisindeki Vartolunun Saati Rolex Day Date

Son Zamanların Ünlü İsmi Vartolun Kullandığı Saat Markaları

Çukur Dizisindeki Vartolunun Saati Rolex Day Date kıyafet kombinlerinin tamamlayıcısı olan aksesuarlardandır. Özellikle, fazla aksesuar çeşitliliği bulunmayan erkekler, karizmatik saatlerle tarzlarını yansıtırlar. Üretildiği günden beri kalite ve görünümüyle en çok sevilen saat modelleri olan rolex saatler, Çukur dizisinin sevilen karakteri Vartolulu ile daha da ön plana çıktı. Diziyle birlikte alanında yükselişe geçen oyuncunun saati, erkekler tarafından oldukça ilgi gördü. Saatin, dizideki karaktere uygunluğu dikkat çekmesinin temel nedeni oldu. Oyuncunun kullandığı rolex saat modeli, Audemars Piguet Royal Oak olup, daha çok ağırbaşlılığı ile tanınmak isteyenlerin tercihidir.

Rolex Day-Date 1803 With Burl Wood Dial 41 mm

Kalite marka seçimleri..

Ürün, hem klasik tarza uygun hem de modern özelliklerde bir üründür. Özellikleri arasında kronometreli ve gold kasa ile siyah kadrana sahip olması bulunmaktadır. Kaliteli ve garantili bir ürün elde etmek için özel malzemeler seçilerek, profesyonel işçilikle üretilen saate rağbet oldukça artmıştır. Paslanmaz çelik kordondan su geçirmez şekilde üretilen rolex saat, estetik görünümüyle de beğeni toplamaktadır. Saat seçimi, kıyafet kombinine olduğu kadar, kişinin tarzına da uygun olarak yapılmalıdır. Zaten Vartolu’nun saatinin bu kadar beğenilmesinin ve araştırılmasının nedeni de, dizideki karakterine uygun bir model olmasıdır. Erkeklerin, karakteristik özelliklerini kaliteli şekilde yansıtabilmesi için Audemars Piguet Royal Oak saat, ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerde bir modeldir. Belirli teknik donanıma sahip olan ürün, diğer yeni saat modelleri kadar özellikli olmasa da, kalitesi, işçiliği, performansı ve görünümüyle, her kombine uyacak tarzdadır.

Rolex Day Date New Model 2017 GOLD

Kullanmasının asıl sebebi : KALİTELİ MALZEME VE İŞÇİLİK

Saatin mekanizmasını oluşturan her parça, özenle seçilmiş ve usta bir işçilikle ortaya karizmatik bir ürün çıkarılmıştır. Audemars Piguet Royal Oak, erkeklerin ruhunu tarzlarına uygun şekilde yansıtabilmeleri için, köklü deneyime sahip firma tarafından özenle üretilmektedir. İhtiyaç ve talep üzerine uzun yıllar önce üretimine başlanan rolex saatler, kültürümüzde erkeklerin kendini ifade edebilmelerinin etkili bir aracıdır. Özellikle son dönemde, Vartolu’nun kullandığı Audemars Piguet Royal Oak modeli, ağırlığını ifade etmek isteyenler tarafından araştırılan bir üründür. Ancak ürün, gerçekten kaliteyi, kullanışlılığı ve görünümü bir arada yansıtan elit bir modeldir. Saat kategorisinde, sanatsal bir işçiliğe sahip olmasının yanında kalitesiyle de rahat kullanıma uygundur.

Erkeklerin şıklığı…

Basit bir aksesuarmış gibi görünse de, aslında saat en önemli aksesuardır. Çoğu zaman, kıyafet kombinlerine uygunluğuyla dikkat çekmesine rağmen daha çok, kişinin ruhunu yansıtmaktadır. Vartolu’nun saatinin bu denli beğenilmesinin temel sebebi de budur. Dizideki gibi kombinle bir uygunluğu olmasa da, karakterin tarzını yansıttığı için rağbet görmüştür. Audemars Piguet Royal Oak, karakteristik özelliklerini kaliteli şekilde yansıtmak isteyenlerin tercihi olan bir modeldir. Yıpranma ve aşınma gibi risklere karşı dayanıklı olan model, yıllara meydan okuyan bir kaliteye sahiptir. Erkeklerin şıklığını kusursuz şekilde tamamlamakla birlikte, her zevke uyacak bir yapıya sahiptir. Saat, zamanı göstermekten öte, erkekler tarafından daha çok, asalet ve şıklıklarını gösterilen bir aksesuar olarak seçilmektedir. Audemars Piguet Royal Oak, hem günlük yaşamda hem de özel günlerde şık kombinlere uyabilecek tasarıma sahiptir.Çukur Dizisindeki Vartolunun Saati Rolex Day Date

 

Vartolu vazgeçilmez…

Vartolu’nun dizideki karakteristik özellikleriyle son derece uyumlu olan saat, saat mağazalarında en çok aranan model olmuştur. Ancak, sadece görünüm olarak değil, kullanım olarak da farkını fazlasıyla yansıtan bir üründür. Otomatik çalışma mekanizmasına sahip olan ürün, safir camdan 50 mm su geçirmezlik özelliğine sahip şekilde üretilmektedir. En kaliteli ve şık saat modelleri arasında yer almakta, garantili şekilde satışı yapılmaktadır. Zevk ve beklentilerin sürekli değişmesi ve her sene tüm aksesuarlarda olduğu gibi saat kategorisinde de birbirinden farklı modellerin üretilmesine rağmen rolex saatler, her dönem popülerliğini ve kalitesini korumaktadır. Farklı renk, özellik ve donanıma sahip rolex saatler arasında şimdilerde en çok rağbet göreni, Audemars Piguet Royal Oak modelidir.

AP modellerini ‘ de Çok seviyor…Çukur Dizisindeki Vartolunun Saati Rolex Day Date

Ünlü dizinin beğeni toplayan oyuncusunun kullandığı Audemars Piguet Royal Oak model saat, dikkat çekici bir parlaklığa sahiptir. Model zaten, saate ilgisi olan ve kaliteden anlayanların her zaman öncelikli tercihiydi. Ancak şimdilerde, Vartolu hayranlarının da gözdesi olan bir model oldu. En çok araştırılan Audemars Piguet Royal Oak saat modeline, online olarak uygun fiyatlarla sahip olunabilir. Üstelik, adrese teslim ve garanti avantajıyla. Her tarz kıyafete uygun, hem şıklığın hem de asaletin yansıtıcısı olacak saat modeline olan talebin sürekli artması, rolex saatlerin önemini ve kalitesini bir kez daha gün yüzüne çıkarmıştır.Çukur Dizisindeki Vartolunun Saati Rolex Day Date ,Çukur Dizisindeki Vartolunun Saati Rolex Day Date ,Çukur Dizisindeki Vartolunun Saati Rolex Day Date

 

Bir cevap yazın