Celsius X VI II Piece Unique

Cep telefonuyla saatsel mikro mühendisliği kombine etmek amacıyla yaratılan ilk göçebe objenin üreticisi Celsius X VI II bu tarzı gizemli çift optik göstergeli kreasyonuyla yenilemeyi hedefliyor. Özellikle kararlı görüntüleme tarzı onun şanslı sahibinde güçlü duygular uyandırmakla yükümlü. Türünün tek örneği olan bu model Only Watch 2011’de AMM (Monako MUsküler Distrofiye Derneği) adına açık arttırmaya sunulacaktır.
İlk bakışta saatin kapağının sınırındaki tarih göstergesi tüm yaygın gizem hissini bir anda yaratmaktadır. Tarih sanki yoktan varolmuşçasına küçük bir ekranda belirmektedir. Aslında bu tarih göstergesi mikro mekanik akımın kalbine yerleştirilmiş dönen bir silindirin üstüne kazınmıştır ve Celsius X VI II tarafından icat edilen bu endoskopik keşife kusursuzca uyan, ışığı ileten fiber optiklerin özelliği sayesinde korunmaktadırlar. Bu fiber optikler saatin numaralarında büyüteç etkisi yarattıkları çift zaman dilimi göstergesinde de kullanılmışlardır.
Celsius X VI II tarafından bulunan ve Chronode tarafından geliştirilmiş olan saat dünyasındaki bu istisnai ürün yüksek performans güç kalibreli saatler, dakikalar ve pointer tipi 72 saat güç rezerve eden görüntüleme araçlarına dayanır, Bu Celsius X VI II tarafından üretilmiş ve patenti alınmış etkileyici Remontage Papillon ile orjinal bir indeksle kombine edilmiş gözlemlenebilen düzenleyici parçayı birleştirir.

Diğer bir özelliği ise otomatik bobin sistemi olarak adlandırılmış olan bir menteşeye tutturulmuş ve her açılıp kapandığında 2 saat 23 dakikalık enerji sağlayan hayranlık uyandırıcı tekniktir.

Tıpkı habercisi olan LeDIX gibi bu benzersiz icat da üst kalite ve uzun ömürlü materyallerle donatılmıştır. Fransız elektronik komünikasyon platformu özellikle onlarca yıl eskimeyecek tümüyle geliştirilmiş bir tür ses transferi teknolojisi ile birleştiriyor. Son derece kişisel kreasyon olan bu ürün PVD ile güçlendirilmiş titanyum, su geçirmez fiber ve plastik gibi sağlam ve fonksiyonel materyallerden meydana getirilmiştir.

Şıklığı ile seçkin, akıcı hatları Formula 1 motor sporları dünyasından esinlenilmiş, sade görünümüyle haute horlogerie modellerini yansıtan ve Monako’nun renklerini taşıyan, Celsius X VI II’nin hemen göze çarpan stili… Only Watch ürünü LaBase markasının mükemmel aksesuarlarıyla süslenecektir. LeCoffret adındaki abanoz ağacından yapılma prezentasyon kutusunun içerisinde titizlikle sunulacak, bahsi geçen değerli aksesuarlar.

One Reply to “Celsius X VI II Piece Unique”

  1. Özcan dedi ki:

    Saatin içini görüyoruz saati değil =))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir