Concord C2 Chronograph

C2, Concord’un köklü markası DNA tarafından mşıklığını ve kararlı çizgilerini ön plana çıkaran sofistike ful mat siyah versiyonuyla bize sunduğu en son tasarımıdır.

Concord avant-garde’in ve design-conscious’un sonucu ortaya çıkan modern, abartısız
iç mekanların gizli stili, yatların ve şık, güçlü spor arabaların elit seçimleri olan kentli neo-siyah trendinin şıklığını benimsemiştir.
Belagatlı bir şekilde somutlaştırılmış bu son derece çağdaş estetik, markanın imzasıyla tasarımı kat be kat zenginleştirmiştir. Yeni Concord C2 Chronograph 21. Yüzyıl’ın şehirli endüstriyal tipte dizaynı ve yapıyı gerçekten çağrıştırıyor.

Boru şeklindeki yatay ekler kordonu nispeten daha ince olan 43mm’lik siyah PVD kaplı
paslanmaz çelik kasaya kıvrımlarının ve açılarının büyüleyici etkileşimiyle sıkıca oturtmuş. Bu dikişsiz akıcı görünüş ve hissiyat koruma duygusu ve güven sunan 2mm’lik kalın safir kristalle tamamlanmıştır. Sağlam kare şeklindeki kasa arkası 100 metre/10 basınçta dahi su geçirmez yapıyı gözle görülür vidalar ve üç uçlu kelebek tokalarla sağlamaktadır.

Yüksek hassasiyetli otomatik mekanik akım saatte 28,800 titreşimle tarih ve kronograf fonksiyonları da içeren net bir şekilde görüntülenen üç bölmelik zengin ve kullanışlı göstergeler sunmaktadır.
Son olarak, sofistike renklendirilmiş şemasına, yuvarlak taneli ve özenle dengelenmiş düzeni sayesinde son derece okunaklıdır. Aynı şekilde iç çerçevede Concord’un imzasıyla yorumlanmış ışıldayan ibreleri ve saat işaretleri etkileyici bir izlenim yaratmaktadır.

3 Replies to “Concord C2 Chronograph”

  1. Özenç dedi ki:

    Sonunda bayanların kullanayamacağı erkek saati gördüm. 😀

  2. Kadri dedi ki:

    Fena değil idare eder işte saat ama replicası olmasa orjinaline o kadar para verip almam 🙂

  3. Nazım dedi ki:

    Hoş görünüyor saniye imleci gayet güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir