Blog, Breitling

Breitling Saat Modelleri Breitling Saat Fiyatları

Breitling

1884 yılında Leon Breitling tarafından Jura,İsviçre’de kurulmuştur. Leon’un oğlu Gaston Breitling, “Breitling” ‘in ilk kronograf saatini üretmiştir. “Breitling” genelde pilot saat üretimiyle bilinmektedir. Bu yazımızda sizlere “Breitling” saatlerinden bahsedeceğiz.

Breitling Aeromarine Avenger Seawolf Steel”

“Aeromarine” koleksiyonuna ait olan bu modelimiz 45,4 mm’lik bir hayli geniş kasası ve 18,5 kasa kalınlığı bulunmaktadır. Kadran rengi olarak Air Force mavisi kullanılmıştır. Kasa ve kordon materyali olarak çelik kullanılmıştır. 3000 m’lik bir su geçirmez özelliği bulunmaktadır. 2 yıl garantilidir. Fiyatına baktığımızda ise $4,090.00 Dolar olduğunu görüyoruz.

“Breitling Superocean Heritage Chronograph Steel”


“Aeromarine” koleksiyonunda olan saatimiz erkekler içindir 46 mm çapında, 16,4 mm kalınlığındadır. Kadran rengi olarak Gun Blue kullanılmıştır. Kordonu ise Ocean Racer’dır. Otomatik bir hareket mekanizması kullanılmıştır. 42 saatlik bir güç rezervi bulunmaktadır. 200 m’ye kadar su geçirmezdir. 2 yıl garantilidir. Ekstra özellik olarak saatin kronografı bulunmaktadır. Fiyatı ise $5,400.00 Dolardır.

“Breitling For Bentley GMT Steel”

“Breitling” ‘in “Bentley” için özel olarak üretttiği saat 49 mm’lik büyük bir kasaya sahiptir. Kasa materyali olarak çelik kullanılmıştır. Kadran rengi muhteşem abanoz tercih edilmiştir. Speed Steel tarzı kordonu bulunmaktadır. 100 m’ye kadar su geçirmezdir. 2 yıl garantilidir. Özel olarak saatte GMT ve kronograf fonksiyonları bulunmaktadır. Fiyatı ise $10,880.00 Dolardır.

“Breitling For Bentley Mulliner Tourbillon Red Gold”

http://www.breitlingwatchreviews.com/wp-content/uploads/2010/05/21367.jpg

“Bentley” için üretilen özel koleksiyondan olan bu saatimiz, 48,7 mm’lik 18 ayar altından yapılma kasasıyla göz dolduruyor. Kadran rengi olarak çöl kumu rengi tercih edilmiştir. Kordonu timsah derisindendir. 50 m’ye kadar su geçirmez ve 2 yıl garantilidir. Saatte özel olarak kronograf ve tourbillion özellikleri bulunmaktadır. Fiyatı ise $153,935.00 Dolardır.

Breitling Navitimer World Chronograph GMT Steel”

“Navitimer” koleksiyonundan olan bu saatimizin 46 mm çapında 15,5 mm kalınlığında çelikten bir kasası bulunmaktadır. Kadran rengi olarak mavi tercih edilmiştir. Kordon malzemesi deridir. Otomatik bir mekanizması bulunmaktadır. 42 saatlik bir güç rezervi bulunmaktadır. 30 m’ye kadar su geçirmezdir. 2 yıl garantilidir. Özel olarak saatte GMT, kronograf özellikleri bulunmaktadır. Fiyatı $6,315.00 Dolardır.

“Breitling Professional Skyracer Raven Steel Chronograph”

http://watches.infoniac.com/uimg/skyracer-raven-chrono-breitling.jpg

“Professional” koleksiyonundan erkekler için olan bu saatimiz 43,5 mm çapında 16 mm kalınlığında çelikten bir kasaya sahiptir. Kadran rengi olarak wolfram grisi tercih edilmiştir. Ocean Racer tipi kordonu bulunmaktadır. Otomatik mekanizmalıdır. 200 m’ye kadar su geçirmezdir. 2 yıl garantili olan saatimizde ekstra olarak kronograf bulunmaktadır. Fiyatına baktığımızda ise $6,350.00 Dolar olduğunu görüyoruz.

“Breitling Professional Airwolf Raven Steel Chronograph”

“Professional” koleksiyonunun “Airwolf Raven” serisinden olan bu saatimiz erkekler içindir. 43,5 mm çapında 16,7 mm kalınlığındadır. Kadran rengi olarak volkan siyahı tercih edilen saatimizin kordon tipi ise Ocean Racer ‘dır. Precision Quartz mekanizması kullanılmıştır. 50 m’ye kadar su geçirmezdir. 2 yıl garantilidir. Saatte kronograf bulunmaktadır. Fiyatı ise $4,740.00 Dolardır.

“Breitling Windrider Chronomat 01 Rose Gold”

“Windrider” koleksiyonundan olan bu erkek saatimiz 43,5 mm çapından 18 ayar kırmızı altından yapılma bir kasaya sahiptir. Kadran rengi olarak MOP tercih edilmiştir. Timsah derisi bir kordonu bulunmaktadır. Otomatik mekanizmalı, 2 yıl garantilidir. 500 m’ye kadar su geçirmezdir. Fiyatı ise $29,775.00 Dolardır.

“Breitling Windrider Galactic 30 Steel”

Yine “Windrider” ana koleksiyonundan olan bu saatimiz “Galactic 30” serisinden bayanlar için olan bir modeldir. 30 mm çapında 12,2 mm kalınlığında çelikten bir kasası

bulunmaktadır. Serap kırmızısı renginde bir kadranı bulunan saatimizi kordonu ise Pilot Steel tarzında ve çeliktendir. Precision Quartz mekanizması kullanılmıştır. 100 m’ye kadar su geçirmezdir. 2 yıl garantili olan saatimizin fiyatı ise $4,800.00 Dolardır.

 

Breitling Transocean Chronograph Limited Edition Rose Gold

 

Limited Edition” koleksiyonundan olan bu saat limitli sayıda(200 adet) üretilmiştir. Erkekler içindir. 43 mm’lik 18 ayar kırmızı altından bir kasaya sahiptir. Siyah renki bir kadranı bulunmaktadır. Timsah derisinden kordonu bulunmaktadır. Ekstra olarak kronograf özelliği bulunmaktadır. 70 saatlik güç rezervi bulunmaktadır. Otomataik bir mekanizması bulunmaktadır. 100 m’ye kadar su geçirmezdir. 2 yıl garantilidir. Fiyatı ise $18,577.00 Dolardır.

 

 

Breitling Saat Modelleri Breitling Saat Fiyatları” ile ilgili yorumlar;

 1. alp arslan kaya dedi ki:

  bende 3.35 cd var ?Breitling Navitimer World Chronograph GMT Steel takas yapabilirmiyiz

 2. Gökhan dedi ki:

  bende A25062 navimeter var içindeki birsürü sayılar ne işe yarıyor ?

  1. editor dedi ki:

   merhaba gokhan bey A25062 navimeter model saatiniizn icerısındeki gostergeler ay gostergesi,gun gostergesi ve saniye gostergesidir.

   1. caner dedi ki:

    hocam 4000-5000 lira max verebilirim tranocean ve superocean hangisini alabilirim sizce

    1. admin dedi ki:

     şahsi fikrimiz superocean olurdu caner bey

 3. gobekdekipamuk dedi ki:

  Breitling Jet Team saat 4 de haliçte arkadaslar jetler birbirine 3 metreye kadar yaklaşacak ben taaaaaaaa Samsundan gelebilirim

 4. Çağlar ÜSTÜN dedi ki:

  Breitling Jet Team saat 4 de haliçte arkadaslar jetler birbirine 3 metreye kadar yaklaşacak

 5. Saat sever dedi ki:

  gozluklerim gucci takım armani saat breitling allah sonumu hayır etsin:)

 6. Nazmi dedi ki:

  David Beckham’in reklamlarda taktıgı breitling saat cok guzel gerçi ben taksam kimse suratına bakmaz:)

 7. Koray Muratoglu dedi ki:

  En cok imitasyonu olan saat Breitling, taraftar tezahurat da ise en cok imitasyonu olan Besiktas…

 8. Bkr S. dedi ki:

  Bende Breitling Transocean Chronograph Limited Edition Rose Gold var. Uluslararası bir toplantıda hediye edildi. O kadar saat meraklısı değilim ama oradada belirtmişlerdi çok değerli olduğunu. İsteyen olursa anlaşabileceğimiz bir fiyata satabilirim.

  1. admin dedi ki:

   @bkr S. fiyat aralıgı 40-48 bin tl arasında degişmektedir gerçekten unutulmaz bir hediye

 9. aydin karadaş dedi ki:

  bende breltlıng saat var satmak isdiyom kaca satarım

 10. Takı delisi dedi ki:

  Bentley saati alsam hiç kolumdan çıkarmam ki.

 11. İyi Sözler dedi ki:

  “Bentley B06 S” Kim sahip olmak istemez ki bu saate?

 12. omer dedi ki:

  Arkdaslar bende var bentley saat kendinden kurmali yurt disindan geldi saticam ne kadar eder model no a25062

 13. Kubilay dedi ki:

  Bentley
  Motors
  Special Edition Certified Chronometer
  100M/330FT
  Manufactured in Switzerland
  by BREITLING
  A25362
  713071
  BU SAATİN CANI SAFİR MİDİR ÖZELLİKLERİNİ BELİRTİR MİSİNİZ VE ELİNİZDE VARSA FİYATI NE KADARDIR? EĞER ELİNİZDE YOKSA TAKRİBİ FİYAT NE KADARDIR? AYRICA SAATİN TERS TARAFINDA BULUNAN BÜYÜK TEK BUTON NE İŞE YARIYOR? BİLGİLENDİRİR MİSİNİZ? TEŞEKKÜRLER.

Bir cevap yazın