Brad Pitt’ten Angelina Jolie’ye Özel Bir Saat

Brad Pitt büyük bir saatsever. Hollywood’un ünlü ismi bu yönünü nişanlısı Angelina Jolie’ye düğün hediyesi olarak aldığı 390.000 Dolar değerindeki Patek Philippe ile bir kez daha gösterdi.

Bahsedilen saat, siparişin üzerinden ancak 2 yıllık bir bekleme süresi geçtiğinde sahibinin eline ulaşabiliyor. Bu yönüyle oldukça özel olduğunu kanıtlıyor zaten. Merak edilen model İsviçreli lüks saat üreticisi Patek Philippe’in en gözde tasarımlarından biri, ‘Minute Repeater’. Bu saat de, Patek Philippe’in diğer modelleri gibi markanın Cenevre’deki merkezinde, Stern ailesi fertleri tarafından tamamen el yapımı olarak, özenli bir işçilikle üretiliyor.

Angelina Jolie için özel ve eşsiz bir düğün hediyesi almayı planlayan Brad Pitt, ‘Minute Repeater’ modelini almaya geçen seneki Baselworld’de karar vermiş. Bu kararın ardından firma sahibi Stern ailesiyle iletişime geçmiş.

Model sipariş üzerine üretiliyor. 2 yıllık teslimatta altın ve sedef kadranlı saatin montajının iki aydan daha uzun bir zaman almasının payı büyük. Angeline Jolie’nin bu estetik ve lüks hediyeye bayılacağı muhakkak.

Share this post
  


One thought on “Brad Pitt’ten Angelina Jolie’ye Özel Bir Saat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   
İnvicta Subaqua noma 5 replika saat

İnvicta Subaqua noma 5 Yeni Model
Satın Alan ibrahim

Zenith Heritage Pilot Ton-Up 45mm Steel Nubuck Watch
Satın Alan Muhammed

Bulgari Octo Lacivert Chronograph
Satın Alan BAHA OKTAY

Panerai Luminor Submersible Siyah Gold
Satın Alan yasin

Tag Heuer Formula 1 Mclaren Yedek Kordon Taba
Satın Alan Abdulcebbar

Emporio Armani AR1808

Emporio Armani AR1808 Chronograph
Satın Alan Engin