Louis Vuitton’dan Hız Tutkunlarına Özel

Yapılan bir araştırma lüks otomobil tutkunlarının aynı zamanda büyük birer saat meraklısı olduğunu ortaya çıkarıyor. Eskilerden beri hızla lüks saat arasında anlaşılamayan bir ilişki var olmuştur zaten. Bu ilişkinin farkında olan birçok ünlü saat markası, özel otomobil ve saat tasarımları ile stil sahibi müşterileri ziyadesiyle memnun ediyorlar. Louis Vuitton’un son tasarımı Tachometer Tambour Automatic Chronograph da bunlar arasında yer alan bir tasarım.

Bu spor saat, klasik otomobillerin göstergelerinden esinlenilerek tasarIanmış. Kullanılan renkler siyah, gri ve kırmızı tonları. Sıradan saatlerden farklı olarak bu özel saat, 20-60 km/s arasında bir hızla hareket ederken hız göstergesi görevi de görüyor. Adeta bir otomobil hız göstergesi gibi.

LV 168 otomatik hareket aksamına sahip Tachometer Tambour Automatic Chronograph için belirlenen üretim miktarı 888 adet. Saatin daha özel bir versiyonu da var. O da modelin pembe altından yapılan versiyonu. Bu özel tasarım sadece 88 adet üretilerek piyasaya sunulacak. Böylece daha özel bir modele sahip olmak isteyenler, tercihlerini pembe altınlı versiyondan yana kullanabilecekler. Kullanılan kırmızı, siyah ve gri renklerinin pembe altınla yakaladığı uyumu gördüğünüzde, hayretler içinde kalacaksınız. Bir saat ancak bu kadar şık olabilir. Fiyat konusunda henüz bir resmi açıklama yapılmış değil. Fakat bu özel saat için küçük bir servet ödemek gerektiğini tahmin etmek zor olmasa gerek.

replica modeli için tıklayın

4 Replies to “Louis Vuitton’dan Hız Tutkunlarına Özel”

 1. selcuk.sahin dedi ki:

  Merhaba;
  Açık arttırma neden yapılmıyor.Konu hakkında geri dönüş yapmanızı rica ederim.
  İyi Çalışmalar

  1. admin dedi ki:

   merhaba selcuk bey bugunden itibaren açık arttırmalar tekrardan aktif olmuştur saygılar

 2. Merhaba;Yeni açık arttırmalarınızı bekliyoruz ama henüz yayınlanmadı umarım en kısa zamanda yayınlarsınız.İyi çalışmalar.

  1. admin dedi ki:

   merhaba suanda yeni açık arttırmalarımız yayına girmiştir tşk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir