Rolex’in En Yeni Bayan Modelleri

Baselworld ve 2013 için kadınlar tarafından en çok beğenilen modelleri rolex’e aitti.Rolex, fuarın bu yıl daha yenilikçi ve etkili olduğunu vurgularcasına, Lady Pearlmaster ve Lady Sertie gibi gösterişli tasarımları ile saat dünyasının beğenisini kazandı.Lady Pearlmaster ve Lady Sertie kadınlara şıklığının zerafetin diğer adını fısıldarken,uzman Saatçilik anlayışını ve güzelliğiyle gönülleri fethetti. Markanın tasarımdaki farkLı estetik anlayışı kasasının her noktasına yansıyor adeta. ilk görünüşlerindeki zarif ve kırılganlık duygusu Modeller incelendiğinde yerini bir kadının kolunu fazlasıyla yakışacak sağlamlığa bırakıyor.

Bu yıl rolex saatler Pembe altınlı kadınlar oluşturmak istiyor ve pembe altının tasarım kombinasyonları ile kesinlikle kusursuz beğeniyi hedefliyor. Daha sade ve şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak Lady Sertie tarzından ödün vermeyerek tümdikkatleri üzerine çeker . Lady Pearlmaster ile aynı güvenirlik ve başarı testlerinden geçen saat, Rolex’in saat şıklığıyla bileğinizi kavrayacak. pembe altın görünümlü saat üç göstergesindeki tarih penceresi ile tüm zamanı çekip kontrol etmenizi sağlayacak. Bilezik bölümündeki abartısız tasarım, asil bir duruş sergileyerek özel su geçirmezlik sistemi sayesinde zamanı vazgeçilmez kılacak…

 02_Day-Date_Sertie_Everose_gold7

Pearlmaster çerçevesinden başlayarak bileziğine kadar inen mücevher zenginliğiyle, Rolex’in bu saatin her bölmesi üzerinde durduğu hissediliyor. 18 ayar kırmızı altın kasa ve bileziğe sahip. Rolex’in kendi özel atölyelerinde işlenen bu zarif parlak elmas seti, 18 ayar Beyaz altın çerçeve ile bilezik bağlantılarını özenle süslüyor. Ayrıca elmas Rolex, içerisinde pembe altın renginde lotus çiçeği motifine ağırlıyor. Saatin suya dayanıklılığı 100 metre olup bu özelliğiyle, sağlam ve zarif bir görüntüye kavuşuyor. Üzerindeki yumuşak hatlar ve katı bağlantılar ile güven ve kalitehissini tazeleyen model, tüm Rolexler gibi 2235 sertifikalı olup, İsviçre Resmi Kronometre Testlerinden başarıyla geçmiştir.

 

Pearlmaster şık ve fonksiyonel yapısıyla gizli bir CROWNCLASP ile donatılmış olup, en yüksek kalitede elmas seti VE ara bilezik bağlantılarını içerisinde barındırıyor. Çerçevesinde kullanılan 18 ayar Beyaz altın otantik bir havaya sokarak, son bir kadınsı dokunuş sağlıyor… Güvenlik patentli TWİNCLOCK çift su geçirmezlik sistemi ile donatılan saatin 3 konumunda CYCLOPS lens ile kristal çizilmez bir safir hemen gözünüzü alabilir. pearlmaster-line Kendinden kurmalı mekanik hareketi ise tamamen rolex tarafından geliştirildiğinin ve   üretildiğinin bir göstergesi.Rolex’in tasarım ve kaliteli üretim anlayışı ile oluşturulan model, meraklıları için büyük bir hassasiyete sahip olduğu için güvenirliliğini kazanacak.

One Reply to “Rolex’in En Yeni Bayan Modelleri”

  1. Tevfik Aydın dedi ki:

    BASELWORLD’un 2013 raporuna göre;Omega,Rolex’in tahtını zorluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir