Omega Seamaster Aqua Terra Captain’s

Bu yıl Ryder Golf Kupası’nın resmi saat üreticisi görevini Omega markası üstlenecek. Bu organizasyon için Omega Seamaster Aqua Terra Captain’s Watch ismini verdiği yeni ve özel bir saat tasarladı.

41.50 mm çapındaki parlak çelik kasası ile dikkat çeken ve yine bu gösterişli kasayla uyumlu paslanmaz çelik kayışlarıyla etkileyici bir görünüme sahip olan bu özel saat, gönülleri fethedecek nitelikte. Saati turnuvalarda Amerika Birleşik Devletleri Golf Takımı Kaptanı Davis Love’un kolunda göreceğiz. Omega Seamaster Aqua Terra Captain’s Watch, Omega’nın ünlü hareket aksamı Co-Axial caliber 8,500’ü ve Si14 denge yayını kullanarak, gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor. Saatin arka safir kristal arka kapağından çalışan mekanizma da rahatlıkla izlenebilecek. Mekanizma işleyişini izlemeyi sevenler sevindiren bir detay.

Tasarım,18 ayar beyaz altın rakamlarıyla ve karanlıkta kadranın görünmesini sağlayan Super-LumiNova özelliğiyle göz dolduruyor. Özellikle karanlıkta kadranının görünmesini sağlayan özellik, tüm saat tutkunları tarafından modelin tam not almasını sağladı. Saatin 150 metreye kadar su geçirmezlik özelliği ise bir diğer önemli ayrıntı.

3 Replies to “Omega Seamaster Aqua Terra Captain’s”

  1. Only Hypercars dedi ki:

    Bizimde hastalığımız bu… :))

  2. teddy sujati dedi ki:

    Omega Seamaster…brp yak? 😀

  3. Perman dedi ki:

    Bwnim tekneye bu gider ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir