Gc XL-S Glam Precious ?Lüksün Sembolü

Gc XL-S Glam Precious ?Lüksün Sembolü

Gc XL-S Glam Precious Zaman makinesi üstatlarından GC yepyeni modeli XL-S Glam Precious ile bayanları kışkırtmayı düşünüyor?.

 

Öyle ki, feminen bir hassasiyet gözetilerek hazırlanan saat 36mm?lik ileri teknoloji ürünü seramik bir kasa içerisine yerleştirilmiş. PVD kaplama materyali ile birlikte saat genelinde pembe altından yararlanılmış.. Saat çerçevesi üzerinde dikdörtgensel bir mimari gözetilerek kristal taşlar yerleştirilmiş ve böylece kadın ruhunu yansıtması amaçlanmış. Kullanılan bu değerli taşların her biri elmas ve tam 36 adet yerleştirilmiş. Saat üzerindeki değerli taşların karat cinsinden toplam değeri ise 0.324 carat?

 

100 metrelik su geçirmezlik özelliği de sunan feminen GC modelinin saat 3 yönünde, estetik bir biçimde kesilerek yerleştirilmiş kurma kolu mevcut? Kurma kolunun hemen üzerinde efsanevi GC logosu yer almakta?

GC XL-S Glam Precious?ın kadranı üzerindeki işaretçileri sedef kakma olarak düşünmüşler ve saat 12,5 ve 7 bölgelerinde roma rakamları yerleştirmişler. Saate hayat veren mekanizma ise İsviçre yapımı Ronda 706 quartz makinesi..

 

Bayanlara özel olarak hazırlanmış GC XL-S Glam Precious?ın oldukça zarif bir seramik kordanu bulunuyor. Bu sayede şıklıktan taviz verilmezken bayanlarda optimum konfora ulaşabiliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir