Batman ve Jaeger-Lecoultre

Lüks saat markalarından Jaeger-Lecoultre’nin, Dark Knight Rises filmi ile aynı anda piyasaya çıkardığı yeni saati, ünlü çizgi roman karakterine göndermede bulunuyor.

Aslında, İsviçreli ünlü saat firması Jaeger-Lecoultre’un bu son filmde çok kısa da olsa bir rolu mevcut. . Markanın önemli saatleri arasında yer alan Reverso Grande Date modeli, Christian Balein hayat verdiği Bruce Wayne’nin bileğinde filmde karşımıza çıkıyor.

jaeger_lecoultre_the_dark_knight_rises_grande_reverso_ultra_thin_tribute_to_1931_dwti2Firma, Dark Knight üçlemesinin son filminin onuruna, Grande Reverso Ultra Thin Tribute to 1931 modelinin arkasında, yalnızca saat ters çevrildiğinde görülebilen bir Batman logosu bulunan özel bir sürümünü piyasaya çıkarmanın heyecanını yaşıyor.

İlk kez 1931 yılında piyasaya sürülen Reverso, seksen yılı aşkın süredir süregelen yolculuğu esnasında DC Comics gibi birçok marka ve firma tarafından yeni boyutlar ve komplikelerle kullanıldı. Bu yeni saatinde de film karakteri Batman’ı kullanması şaşırılacak bir olay değil. Aslında lüks saat endüstrisinde, son zamanlarda bunun gibi tasarımlar sıklıkla yer almaya başladı. Temel Reis’in kullanıldığı bir saat’te yine bu piyasada tasarlanmıştı.

 

2 Replies to “Batman ve Jaeger-Lecoultre”

  1. Mustafa Mesut dedi ki:

    ” Ve o taş gibi hatunlar evlilik denen beyaz atlara binip gittiler. Armudun iyisine, Kadının kezbanına kaldık.” .. Şair Batman

  2. Servet Yazıcı dedi ki:

    Saatlerin fiyatlarını öğrenmek istiyorum.,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir