Zenith

Zenith Class Traveller Open Multicity

Huzurlarınızda, ZENITH’inikonikkreasyonundan nadide bir eser, Zenith Class Traveller Open Multicity Alarm; yepyeni bir zaman ölçüm anlayışı ve estetik… Zenith’in iddialı modeliyle görücüye çıktı. Teknik birikim ve kraliyet mensuplarına yaraşacak bir zerafet mükemmel uyumla hayata geldi.

 

El Primerochronograph mekanizmasını bünyesinde barındıran saat, aynı zamanda alarm özelliğiyle de fonsiyonellikte ayrı bir yeri olduğunu vurgulamak istiyor!

 

Kasa 50 metreye kadar su geçirmezlik kabiliyetine sahip ve 46mm’lik şık bir kasa içerisinde sunuluyor. Kasa paslanmaz çelik üzerine kaplanmış 18K’lik pembe altından imal edilmiş… Elbette çizilmelere karşı ön cephesi bombelendirilmiş safir kristal camdan oluşuyor.

 

Siyah yahut beyaz kadran ile saat marketlerde yerini almış olan modelin saat kolları yine altın kaplama malzemeden üretilmiş…

Dünya saatlerinden herhangi birine ayırabileceğiniz alt kadarana sahip saat 24 h anlayışı gözetilerek yapılmış.Başka bir deyişle 24 saati hesapyalabilecek bir makine yerleştirilen saatin ilk yarım dairesi ilk 12 saati gösterirken diğer 12 saat için 13….24’e kadar giden bir numaralandırma sistemi kullanılmış…

zenith-class-traveller

4046 Open El Primerocaliber adlı mekanizması sayesinde çalışan The Class Traveller Open Multicity Alarm modeli, saatte 36.000 lik bir vuruş kabiliyetine sahip, son derece kompleks bir Zenith çarkını bir araya getiren 439 bağımsız parça bulunmakta…

 

50 saatlik power rezerv üretebilen alarm özelliğini de bünyesinde barındıran saat 22K’lik transparan arka kapak sayesinde içerdeki cümbüşü gözler önüne seriyor. Saatin transparan kapağı için çizilmez bir malzeme olan safir kristal camdan yararlanılmış.

 

Timsah derisinden imal edilen kayışı ve 18K’lık pembe altından oluşan tokasıyla, saat severlerin favorisi olabilcek niteliklere sahip olan TheZenith Class Traveller Open Multicity Alarm seçkin saat marketlerde çoktan yerini aldı.

Bir cevap yazın