Müşteri Hizmetleri Whatsapp 0544 737 54 22 - 0534 609 99 98

TW Steel Kıvanç Tatlıtuğ Saati

Dünyanın lider saat markası ülkemizin ünlü ve popüler isimlerinden olan Kıvanç Tatlıtuğ için bir saat modeli üretti. İşte ilk kez bir Türk ünlü için üretilen dünyaca ünlü markaya sahip o saat modeli.

Türkiye?nin önde gelen popüler ünlülerinden biri olan Kıvanç Tatlıtuğ için dünyaca ünlü TW STEEL adlı saat markası Kıvanç Tatlıtuğ adına model olarak saat üretti. Pazarın lider isimlerinden bir tanesi olan TW STEEL?in bu hareketi büyük şaşkınlıklara da sebebiyet verirken; bu olay dünya çapında da gayet ses getiren bir haber oldu. 3 yıllık yapılan anlaşmada TW STEEL?in bir modeline resmi anlamda Kıvanç Tatlıtuğ adı verildiği kesinlik kazandı. Saat tasarımsal olarak gayet şık dururken saatin iç panelinde mavi rengin; ünlü oyuncu Tatlıtuğ?nun gözlerinden hitap edildiği söylendi. Ayrıca tekrar mavi deri kordonuyla da beğenileri toplayan Kıvanç Tatlıtuğ saati metal kaplamalı altın rengiyle birlikte piyasa sunuldu. Böylesi dünya çapında bir firmanın ilk kez bir

Türk ünlüyü model seçmesi rakiplerinden bir adım öne çıkmasına da yardımcı olurken Geçtiğimiz günlerde yapılan bir tanıtımla tamamen dünyaya duyurulan Kıvanç Tatlıtuğ modelli erkek saat modelleri Tatlıtuğ hayranlarınca da büyük ilgiyle karşılandı.

Bu yazıyı paylaş
  ,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

     
versace saat

Versace Bayan Saati Taşlı Altın Rengi
Satın Alan Ece

Audemars Piguet Royal Siyah Chronograph
Satın Alan mevlüt

Ulysse Nardin Le Locle Siyah Gümüş Chronograph
Satın Alan Furkan

Bulgari Bvlgari Diagono Titanium

Bulgari Bvlgari Diagono Titanium
Satın Alan serkan

Invicta S1 Rally Lacivert Yedek Kordon
Satın Alan ercüment

Tag Heuer Calibre 36

Tag Heuer Calibre 36 CAV5185.FC6237
Satın Alan Murat