TW Steel Kıvanç Tatlıtuğ Saati

Dünyanın lider saat markası ülkemizin ünlü ve popüler isimlerinden olan Kıvanç Tatlıtuğ için bir saat modeli üretti. İşte ilk kez bir Türk ünlü için üretilen dünyaca ünlü markaya sahip o saat modeli.

Türkiye?nin önde gelen popüler ünlülerinden biri olan Kıvanç Tatlıtuğ için dünyaca ünlü TW STEEL adlı saat markası Kıvanç Tatlıtuğ adına model olarak saat üretti. Pazarın lider isimlerinden bir tanesi olan TW STEEL?in bu hareketi büyük şaşkınlıklara da sebebiyet verirken; bu olay dünya çapında da gayet ses getiren bir haber oldu. 3 yıllık yapılan anlaşmada TW STEEL?in bir modeline resmi anlamda Kıvanç Tatlıtuğ adı verildiği kesinlik kazandı. Saat tasarımsal olarak gayet şık dururken saatin iç panelinde mavi rengin; ünlü oyuncu Tatlıtuğ?nun gözlerinden hitap edildiği söylendi. Ayrıca tekrar mavi deri kordonuyla da beğenileri toplayan Kıvanç Tatlıtuğ saati metal kaplamalı altın rengiyle birlikte piyasa sunuldu. Böylesi dünya çapında bir firmanın ilk kez bir

Türk ünlüyü model seçmesi rakiplerinden bir adım öne çıkmasına da yardımcı olurken Geçtiğimiz günlerde yapılan bir tanıtımla tamamen dünyaya duyurulan Kıvanç Tatlıtuğ modelli erkek saat modelleri Tatlıtuğ hayranlarınca da büyük ilgiyle karşılandı.

Bu yazıyı paylaş
  ,


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

Rolex Kahverengi Deri Saat Kordonu
Satın Alan Hasan

Rolex daytona otomatik kol saati taşlı

Rolex Daytona
Satın Alan Kerim

Cartier Erkek Cüzdan Gerçek Deri Siyah

Cartier Erkek Cüzdan Gerçek Deri Siyah
Satın Alan Sarp

Emporio Armani AR1971 Erkek Kol saatleri

Emporio Armani AR1971 Erkek Kol saatleri
Satın Alan TALHA

Time watch Gümüş touch dokunmatik kol saati
Satın Alan UGUR

Rolex 18K Yellow Gold Day-Date Black Onyx 39 mm
Satın Alan Mehmet ali