Tissot Couturier GMT Michael Owen Limited Edition 2011?i Gururla Takdim Eder

Karşınızda Tissot?un yepyeni modeli Couturier GMT Michael Owen Limited Edition 2011. Saatin model isminde de vurgulandığı üzere bu özel bir üretim ve atfedilen şahıs ise Michael Owen ? dünyanın en şöhretli fulbol yıdızından başkası değil.. Liverpool ile başlayan profesyonel Futbol kariyerini daha sonra sırasıyla Real Madrid, Newcastle united isimli kulüplerde sürdüren yıldız. Bugünlerde ise Manchester United formasıyla hayranlarını selamlıyor

Saat son derece sade ancak bir o kadar da şık en belirgin özelliği ise siyah ve beyazın saatin kadranına hakim kılınmış olması Aynı zamanda siyah, beyaz, kırmızı renk kombinasyonları sayesinde de ünlü futbol kulübüne de gönderme yapıyor oluşu, bu modeli daha bir önemli kılıyor elbette.. Paslanmaz çelik bir kasaya sahip zaman makinesi 41 mm?lik bir kasa ile günyüzüne çıkarken, kasanın et kalınlığı ise 11.51mm?

Saatin ön panelinde kullanılan safir kristal cam sayesinde çizilmelere karşı bir hayli dayanıklı olan kol saatimizin arka cephesinde Owen?ın imzasının işlenmiş olduğunu farkediyoruz ve Jersey numarası olan 7 ile çerçevelenmiş olduğunu da belirtelim.

100 metrelik su geçirmezlik özelliğine sahip yeni Tissot Couturier GMT Michael Owen Limited Edition 2011 modeli yukarda belirttiğimiz üzere bembeyaz bir kadranla bizi karşılıyor. Yine beyaz olan Zarif akrep yelkovana, kırmızı bir saniye sayar ibresi eşlik etmekte Saat aynı zamanda kronometre fonksiyonu da içermekte..

Tarih belirteçinin de yer aldığı saatin kalbini ise İsviçre menşeili, G10.961 chronograph mekanizması oluşturmakta.Saatin kayışları ise modaya uygun bir şekilde üretilen siyah deriden oluşuyor.. Kelebek klipsi ile kolaylıkla çıkarılıp takılabilmesi ile rahatına düşkün olanlara da göz kırpmayı ihmal etmiyor. Bu seri sadece 4999 adet üretilmiş ve alıcısını, saat marketlerdeki raflarada bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir