Teknoloji ile tasarımın buluşması: SEVENFRIDAY V Serisi

Endüstrinin tüm nimetlerini modellerine taşıması ile ünlü SEVENFRIDAY, bu kez yeni V serisi ile sahne alırken, tüm bakışları kendisine çevirmeyi başardı.

SEVENFRIDAY, aksesuarın çok ötesinde bir yaşam stilini temsil ediyor. Efsanevi modelleri M ve P serisini yeniden yorumlayarak saat dünyasına devrimsel niteliklere sahip SEVENFRIDAY V serisi ni hediye ediyor. V serisi reformist yapısı ile teknoloji sever saat müdavimlerin ilgi odağında yer almayı başarmış durumda.

Sadece bir saat değil, yaşam tarzı sunan Sevenfriday, V serisinde 11,3 mm kasa dianı kullanmış. Hızlı kayış değiştirici özelliğine sahip model orijinalliğini de NFC ile teyit ediyor.

outbrain-sevenfriday-v-series-e1441344009427

Açık denge çarkı mekanizması, paslanmaz çelik kasası, galvanik oyulmuş ve cilalanmış plakalarla 4 seviyeli kadran yapısı ve 120 derece açıklığında saat okuma yapısı ile V serisi teknoloji ile tasarımı bir araya getiren muhteşem bir sanat eseri ortaya çıkartıyor.

SEVENFRIDAY V serisinde sertleştirilmiş antirefle özellikli kubbeli mineral camlar kullanmış. Böylelikle koleksiyon 3 ATM basıncına kadar dayanıklı hale getirilmiş. Kayış olarak mat yumuşak dana derisi kullanılmış ve spor dikişlerle kombinlenmiş. Bu hali bize yüksek bir gustoyu hatırlatıyor.

V serisinde bulunan NFC chipleri, kullanıcılara saattin orijinalliğini sorgulama imkanı veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir