TAG Heuer Special Edition Calibre 17 & Meridiist

TAG Heuer Special Edition Calibre 17 & Meridiist

TAG Heuer Special 150 yıllık İsviçre dizaynının yenilikçi lideri oluşunu kutlamak amacıyla, seri üretimi yapılmayacak ve sadece 150. yıldönümü için özel üretilecek 150 adet ile sınırlı, el yapımı kutularıyla satısa sunulcak  iki adet yeni aksesuarı bir araya getirdiRakipleri arasında ulaşılmaz ve yakalanamayan mükemmeliyetleri oynayan TAG Heuer 150. yaşına takriben özel kutlama ve armağanlarıyla büyük dikkat çekti. İşte onlardan bir tanesi de 150 yaşına hitaben üretilen özel TAG Heuer kutuları oldu.

SINIRLI STOKLU

Yalnızca 150 adet üretilecek olan TAG Heuer özel yapım kutuları tamamıyla orijinal tasarlandı. Kalitesini ve mükemmeliyetliğini ispat eden TAG Heuer 150. yıla özel sınırlı sayıda ürettiği bu kutuların içerisinde iki adet ürünü de dâhil etti. İşte onlarda bir adet saat ve iletişim aracı mükemmel bir telefondu.

 

Grand Carrera Calibre 17 RS

Öncelikle bu çok özel kutu olan TAG Heuer tamamıyla lüx donanıma sahip olup kesinlikle el yapımıdır. İçerisinde ürünlerinde el yapımı olduğu söylenirken 150. yılının şerefine verebileceği en iyi armağanı da hayranlarına bu şekilde verdi. Eşsiz ve benzersiz bir mimari ürün olan TAG Heuer özel kutusu içerisin de yer alan saat MERIDIIST ve Grand Carrera Calibre 17 RS2 Chronometer olarak adlandırılmaktadır. Özel işlemelerle üretilen bu ürünle birlikte aynı ismi taşıyan bir adette telefon bulunmaktadır. TAG Heuer Special

LÜX

Koleksiyonun zirvesinde olan  Grand Carrera Calibre 17 RS 2 Chronometer hafif titanyum bir kasanın içinde bulunan iki dönen sistem ile yine siyah titanyum ile kaplıdır; double ar safir camı ile Güçlü, darbelere dayanıklı oldgu kadarda oldukca hafiftir .ve giyimi son derece rahat olan sınırlı sayıdaki 43mm modeli turuncu aksanlarla taçlandırılmış

SINIRLI….

Koleksiyonun en iyilerinden olan TAG Heuer kutusuna sadece şanslı 150 kişi sahip olabilirken; firmanın böylesi sürprizlerle tekrar, tekrar herkesi büyülediği de aşikar bir durum oldu.

One Reply to “TAG Heuer Special Edition Calibre 17 & Meridiist”

  1. İDİL EYLÜL dedi ki:

    Erkek adamin bir,en fazla iki kol saati olur;her renkte ve her kiyafete uygun saati olan bizden degildir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir