TAG Heuer Silverstone Yeni Tasarım

150 YILLIK EFSANE: TAG Heuer Silverstone
Dünya?ya adını duyurmayı başaran ünlü saat üretim markası TAG Heuer, aynı zamanda ilk dört içinde yer almaktadır. TAG Heuer geçtiğimiz günler de 150. Yılını kutladı. Bu kutlamalara önem verirken dev firma ürettiği Silverstone modelinin 2010 versiyonu ile de göz kamaştırmaya devam etti.

Silverstone modelinin 2010 sürüm tanıtımı yapılırken detayları da veren TAG Heuer, bu saatten tam 3000 adet üretileceğini belirtti. Aynı zaman da kendine has tasarımını sürekli koruyan çizgilerle devam etmesi firmanın geçmişten günümüze gelmesini sağlamış gözükmekte. Böylece Silverstone 2010 model saatlerinde yine aynı tasarım çizgilerini yansıtırken ekstra olarak yenilikçi bakış açılarıyla da yeniden güncellenmiş.

Dev saat firması TAG Heuer?de geçmişten günümüze sürekli son teknolojiyi takip ederek buralara geldiklerini ifade ederken Silverstone 2010 modeli için de teknoloji sayesinde eşsiz güzellikler ile tasarlanmış. İki renkte üretilmiş Silverstone 2010?un kadranları mavi ve kahverengi olarak yoğun kitleye önem verilerek üretilmiş olduğunu göstermektedir. TAG Heuer Silverstone 2010 için otomatik kronograf makinesi sayesinde yaklaşık 50 metrelik su basıncına kadar dayanabilme özelliği gösteriyor.

Bu yazıyı paylaş
  


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

Rolex Kahverengi Deri Saat Kordonu
Satın Alan Hasan

Rolex daytona otomatik kol saati taşlı

Rolex Daytona
Satın Alan Kerim

Cartier Erkek Cüzdan Gerçek Deri Siyah

Cartier Erkek Cüzdan Gerçek Deri Siyah
Satın Alan Sarp

Emporio Armani AR1971 Erkek Kol saatleri

Emporio Armani AR1971 Erkek Kol saatleri
Satın Alan TALHA

Time watch Gümüş touch dokunmatik kol saati
Satın Alan UGUR

Rolex 18K Yellow Gold Day-Date Black Onyx 39 mm
Satın Alan Mehmet ali