Blog

Tag Heuer Bir Zamanın Doğuş Hikayesi…

Tag heuer saat modelleri ve fiyat replika saatler

Tag Heuer Saat Modelleri ve fiyat Replika saatler

Tag Heuer Saat Modelleri ve fiyat Replika saatler doğmuş olduğu 160 yılından bugüne kadar sahip olduğu inanılmaz prestiji bütünüyle korumayı başarmış birkaç saat markasından birisidir.Dünya genelinde sayısız bölge ve alanda 100’lerce bayisi bulunmakta olan Tag Heuer markası birçok alanda son derece etkin bir şekilde çalışarak siz değerli kullanıcılarına gayet kaliteli ve konforlu saatler üretmektedir. Tag Heuer  birçok diğer seçkin saat markası gibi oda İsviçre imzasını taşıyor.Tag Heuer markası bünyesinde günlük kullanımın yanı sıra son derece özel ve şık tasarımlar için hazırlanmış olan saatlerde üretmektedir.

Genel anlamda Tag Heuer‘i ele alacak olursak birçok kategoride aktif olarak faaliyet göstermektedir.

Öyle ki son derece sportif saatlerin yanı sıra, klasik modern ve etkili saatlerin de üretimini gerçekleştirmektedirler.

Dünya genelinde bu durumu gerçekleştirebilen ve çizgisinden kesinlikle şaşmayan nadir saat markalarındandır.

2006 yılından günümüze üzerinde son derece etkin ve aktif bir şekilde çalışmakta olduğu Calibri ismi verilen hareket, işlev mekanizmaları ile lüks saat kategorilerinde bir ilki gerçekleştirerek saat dünyasında son derece özel bir konuma erişerek bütün dünyada adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

Tag Heuer Markası saati ve şıklığı muhteşem bir şekilde birleştirerek adeta birbirine işliyor ve inanılmaz bir görünüme imza atıyor.

Tag Heuer Markası Grand Carrera Calibre 17 Modeli Tanıtımı

TAG Heuer Grand Carrera Caliber 17 RS Black

Tag Heuer markasının Grand Carrera Calibre 17 modelinin öncelikle özelliklerine göz atalım…

Söz konusu saat modelimizin birbirinden farklı renkte ürünleri bulunmaktadır.

Grand Carrera Calibre 17 modelli saatimizin çalışma şekli bütünüyle otomatiktir.

Kasa diğer birçok Tag Heuer markası bünyesinde olan saatler gibi Titanyum’dur.

Kordonu ise çeşitli birçok kordon malzemesi ürünü düşünülmüş ve uygunluk, kalite açısından ele alındığında kauçukta karar kılınmıştır.

Toka tipi katlanır toka olmak üzere, toka malzemesi Titan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Grand Carrera Calibre 17 modelli saatimizi işlevler ve genel anlamda diğer özellikler açısında ele alırsak eğer;

Belirli tarihlere küçük hatırlatıcılar koyabileceğiniz takvim ve takvimin yanı sıra Takometre söz konusu saatin işlevleri arasındadır.

Tag Heuer BMW Power Modelleri

 

Diğer Özellikleri ele alınacak olursa

Grand Carrera Calibre 17 saatinin arka kapağı tamamen transparandır. Öyle ki dilediğiniz zaman saatinizin nasıl, ne şekilde çalıştığını görebilirsiniz.

Merkez ölçütü saniyedir. Ve Kronometre özelliği vardır.

Tag Heuer saat markası geçmiş yıllardan günümüze son derece etkili bir şekilde gelebilmiş nadir saat markalarından bir tanesidir.

Özelliklede son yıllarda üzerinde gayet etkili bir şekilde çalışmış olduğu calibri teknolojisi sayesinde ününe ün şanına şan katmıştır diyebiliriz.

Tag Heuer markası söz konusu sistem için 2006 yılından bugüne detaylı bir şekilde işlev, çalışma göstermekteydi.

Öyle ki Tag Heuer markası birçok alanda son derece etkili aktiflik gösteren nadir saat firmalarındandır.

Tag Heuer MERCEDES SLS 100 Saatler Mavi Bezel

Bu alanları genel anlamda ele alacak olursak, hız ve olimpiyattan başlayabiliriz.

Öyle ki Tag Heuer müşterileri, Tag Heuer markalı saatleri satın alırken yalnızca yüksek düzeyde kaliteli bir saat satın almıyorlar. Aynı zamanda muhteşem de bir Tarih, hız tutkusu, spor dünyasını da beraberinde getirerek bir anlamda satın alıyorlar.

Binlerce dalgıcın onlarca formula 1 sürücüsünün, onlarca olimpiyat koşucusunun neredeyse ilk ve en etkin zamanlamaları bu saat markası ile tutuldu.

Tag Heuer  markası kaliteli kol saati üretmesinin yanı sıra son derece etkin bir zamanlama teknolojisi üreticisidirde.

TAG Heuer Grand Carrera Caliber 36 RS Caliper Chronograph

Dünya genelinde, özellikle saat ve zamanlama dünyasında muhteşem, mükemmel bir konuma sahip olan Tag Heuer markası günler geçtikçe de çok daha etkili ve etkin şekilde çalışmalarını hızlandırmış, çağımızda yani teknoloji çağında lider kalabilmiştir.

1916 yılında Tag Heuer markası, bir anlamda varislerinden Charles Edward Heuer saniyenin çok küçük bir birimini ölçebilmekte olan bir teknoloji geliştirdi.

Öyle ki bu teknoloji saniyenin 1/100 ünü dahi ölçekbilmekte olan ilk mikrografı bularak Heuer 1920 Antwerp, 1924 Paris, 1928 Amsterdam gibi olimpiyat alanlarının,, spor dünyasının en gözde organizasyonunun zaman tutucusu olarak seçilmeyi başarmıştır.

Ve başarılarına inanılmaz düzeyde etkinliklerle devam eden Tag Heuer markası, 1964 senesinde Jack Heuer’in Carrera Kronografi, “Carrera Panamericana Mexico Otomobil Yarışları” projesini onurlandırmak adına piyasaya sürmesi ve piyasada inanılmaz düzeyde müşteri bularak çok kısa sürede yok satması Tag Heuer Saat Markası için son derece önemlidir.

TAG Heuer Calibre 36 Silikon Kordon Siyah Kadran

Yine Tag Heuer markası için ayrı bir yıl daha inanılmaz düzeyde önemlidir. Öyle ki bu yıl 1969’dur.

Bu yılda dünyanın ilk otomatik kronograf, suya inanılmaz düzeyde dayanıklı ve kesinlikle geçirmez olan kare kasalı olarak üretilmiş olan “Monaco” isimli ürününü o yıl piyasaya sürmüştür.

Ve yine 1964 yılında olduğu gibi çok kısa bir sürede bu üründe yok satmıştır.

Tag Heuer, her 5 ya da 6 yılda bir şekilde dünyanın gündemine oturmayı başarmıştır.

Yıl 1970 olduğunda ise bir hız meraklısı, aktör olan ve aynı zamanda da motorsiklet yarışçılığı yapmakta olan Steve McQueen “Le Mans” isimli filmde son derece hızlı ve öfkeli olan bir otomobil yarışçısını canlandırırken kolunda Tag Heuer markasının üretmiş olduğu kare saatin efsane modeli olarak bilinen “Monaco” modeli bulunmaktadır.

TAG HEUER BMW GOLD BEYAZ KADRAN DERİ KORDON

Tag Heuer markasının bu saat modeli ise yine birçok müşterisi ve saat markaları tarafından, kare saatin efsane modeli olarak nitelendirilmektedir.

Dünya genelinde muhteşem düzeyde hayrana ve kullanıcıya sahip Tag Heuer markası, günler ve hatta yıllar geçtikçe ününü çok daha fazla artırmaktadır.

Öyle ki Steve McQueen’in bir otomobil yarışçısını oynadığı filmde sadece bir sahnesinde takmış olduğu saat, 2012 yılında, bir müzahide de açık artırma yöntemi ile tam 800 bin dolara satıldı.

1982 yılına geldiğimizde ise Tag Heuer markası genel anlamda bir spor saatte olması gereken özellikleri maddelendirerek toplamıştır.

– 200 m derinlikte dahi su geçirmezlik.

-Tek yönlü olan ve dalgıçlar için ideal dalgıç çemberi

-Emniyeti etkili oranda artırabilen çift emniyetli metal klips

-Çizilmeyen ve profesyonel olarak etkinlik gösteren metal cam

TAG HEUER FORMULA 1 BLUE SİLİKON KORDON

Tag heuer saat modelleri ve fiyat replika saatler

1987 yılında ise Tag Heuer markası detaylı ve etkin çalışmaları neticesinde insan omurgasından etkilenerek, piyasaya yine son derece gözde ve etkileyici bir saat sundu.

“S/EL” olarak isimlendirilen söz konusu model bileğin yapısına bütünüyle uyumluluk göstermesinden ötürü hissedilmeyecek derecede olabiliyor sanki, ve aynı zamanda bileğinizle bir bütün olabiliyor.

İlerleyen yıllarda söz konusu bilezik yapısı bir miktar daha değiştirilerek “link” olarak isimlendiriliyor.

Ve kalite, özellik bakımından birçok Tag Heuer markasının birçok saat modelinin önüne geçiyor. İşte tamda bu saatten sonra Tag Heuer markası kendisi ile yarışmaya başlıyor.

TAG Heuer Titanium Carrera Calibre 16

Günümüzde birçok saat, marka ve firmasının bir hayli önünde seyretmektedir.

Ve Tag Heuer Markası teknolojinin gelişmesi ve kendi bünyesince de geliştirmiş olduğu teknolojiler sayesinde sayısız olarak saatler üretmiş ve bir süre sonra müşterilerine satmayı bırakıp sayısız düzeyde koleksiyoncu tarafından takip altına alınmış bir firmadır.

Öyle ki son zamanlarda üretmiş olduğu Tag Heuer Markası Grand Carrera Calibre 17 isimli modeli son derece etkili bir kullanıma sahiptir.

Öyle ki Tag Heuer Markası günler geçtikçe dakiklik özelliğini de oldukça etkili bir biçimde artırmıştır.

Tag Heuer Markası Grand Carrera Calibre 17 isimli saat modelinin nasıl çalıştığını saatinizin arka kapak kısmına bakarak o muntazamlığı ve gözdeliği görebilirsiniz. Tag heuer saat modelleri ve fiyat replika saatler ,Tag heuer saat modelleri ve fiyat replika saatler Tag heuer saat modelleri ve fiyat replika saatler

 

İlgili gönderiler

Bir cevap yazın