TAG Heuer Pendulum | Tag Heuer saat

Erkek Saatleri sektörünün liderlerinden bir tanesi olan dev saat markası TAG Heuer 1860 tarihinden buyana bu sektörde akılda kalıcı ve sıra dışı teknoloji saatleri üreterek herkesin gözdesi olmayı başarıyor. son olarak piyasa çıkardığı modeller arasında olan TAG Heuer Pendulum Concept ile büyük dikkat çeken marka TAG Heuer yine rakiplerinin gözünü çokça fazla korkutmayı başardı.

Tam anlamıyla 150 yıllık bir geçmişe sahip olan saat markası TAG Heuer saat bu süre içerisinde sıra dışı ve var olanında dışında farklı teknolojilere hükmeden saat modelleriyle hep bir adım da olmayı bildi. Gerek saatlerindeki tasarımları gerek kullandığı teknolojisiyle göze ve zevke hitap eden TAG Heuer yepyeni teknolojisiyle sunduğu yeni modeli TAG Heuer Pendulum Concept ile de büyük ilgi gördü.

Saatten bahsetmemiz gerekirse tam anlamıyla bir tasarım harikası olan TAG Heuer Pendulum Concept kullandığı teknolojiyle de dikkat çekti. Silver tipi gümüş rengin üstünlük kazandığı TAG Heuer Pendulum Concept modelinde mekanik düzeninde gayet yerli e sıra dışı oluşu bu saati diğerlerinden ayrı kıldı. Tam olarak 43.200 Vuruşluk mekanizmasıyla hayat bulan TAG Heuer Pendulum Concept 5 yıllık ar-ge çalışmasıyla üretime girdi. Çok büyük emeklerin konuştuğu TAG Heuer Pendulum Concept modelinde 3 yıllık bir hazırlık çalışması da söz konusu olurken bu model bu markanın en gözdeleri arasında yer aldı.

Öyle ki böylesi bir geçmişe tanıklık eden TAG Heuer?nın 150. yılında tanıtılan bu mükemmellerinde ötesinde olan saat TAG Heuer Pendulum Concept hala görenlerin aklını almayı çok iyi başarıyor.

Bu yazıyı paylaş
  , , ,


14 thoughts on “TAG Heuer Pendulum | Tag Heuer saat

  1. tek kelime ile harika ama biz düşük halli insan olduğumuz için bu saate sahib olamıyoruz eyer imitasyon fiyatı konusunda iml. atarsanız sevinirim iki model için 1.tag heuer pendulum concept 2.hublod big bang king için yardımcı olursanız sevinirim şimididen teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   
Versace VRSCVCO110017 Bayan Kol Saati

Versace Bayan Kol Saati
Satın Alan Gökhan

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran
Satın Alan mehmet

TAG Heuer BMW Power ModeLi
Satın Alan Mustafa

Rolex Perlon Örgü Kordon Siyah
Satın Alan Huseyin

Patek Philipe Nautilus Stainless Steel Black Chronograph 59801A-001
Satın Alan Zeynep Ayla

Audemars Piguet Replika Saat Otomatik replica

Audemars Piguet Otomatik Saat Blue
Satın Alan Zeynep Ayla