Müşteri Hizmetleri Whatsapp 0544 737 54 22 - 0534 609 99 98

Tag Heuer Monaco Mikrograph

Monaco Mikrograph 22 Eylül 2011 tarihinde Monaco’da düzenlenecek, Duchenne Kas Bozukluğu ve araştırması yararına organize edilecek olan Only Watch (Sadece Saat) adlı organizsyonda sergilenecek TAG Heuer’in hareket ve dizayn bakımından 2 en cüretkar icadının birleşimidir.

Ocak 2011’de sunulan, TAG Heuer Mikrograph Grandes Complications’da yeni bir kilometre taşı olmuştu. Bu yüksek frekans entegreli dual akım, 2 değişik denge çarkı içermektedir. Ayrı saat maşaları ve transmisyon sistemleri saatin işleyişine mani olmayan koronometre (duraklı saat) performansı sağlar.
Kronometre için denge çarkı 50 hertz civarında dalgalanır, 90 dakikalık enerji rezerviyle saatte 360,000 titreşim sağlar ve saniyenin 100’de 1’ini merkezi kronograf ibresi ile gösterir. Tasarımından patentine geliştirilmesine kadar tümüyle TAG Heuer tarafından La Chaux-de-Fonds’da

üretilen bu icat yüksek frekanslı akım tarihini yeniden yazmaktadır. 1969’daki furyanın etkisiyle kare şeklinde tasarlanan bu ender yüksek performanslı kronometre yuvarlak kandranıyla kasasının sınırlarını ve açıları yeniden tanımlamaktadır.
Öne çıkık kısımdaki merkezi ibre saniyenin yüzde birini göstermektedir. Monaco Mikrograph’a ev sahipliği yapmak için dünyaca takdir edilen Güney Afrikalı artist Paul du Toit’in kendi elleriyle çok özel bir saat için tasarladığı eşsiz bir sanat eseridir. Saatin kutusu Avrupa’da Floransa’daki Biennale Internationale Dell’arte Contemporanea’da şan ve ödül kazanan ünlü artist Paul du Toit tarafından tasarlanıp boyanacaktır.

Bu yazıyı paylaş
  , ,


One thought on “Tag Heuer Monaco Mikrograph

  1. Merhaba bu saatin aynisi bugun bana hediye gekdi ama ozellikleri ve fiyati hakkinda bilgim yok biliyorsaniz beni de bilgilendirir misiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

     
versace saat

Versace Bayan Saati Taşlı Altın Rengi
Satın Alan Ece

Audemars Piguet Royal Siyah Chronograph
Satın Alan mevlüt

Ulysse Nardin Le Locle Siyah Gümüş Chronograph
Satın Alan Furkan

Bulgari Bvlgari Diagono Titanium

Bulgari Bvlgari Diagono Titanium
Satın Alan serkan

Invicta S1 Rally Lacivert Yedek Kordon
Satın Alan ercüment

Tag Heuer Calibre 36

Tag Heuer Calibre 36 CAV5185.FC6237
Satın Alan Murat