Steven Grotell Tasarımı Yüzük Saatler

Saat üreticileri, tasarım ve tarz konusunda yaptıkları yeniliklerle ve düzenlemelerle, piyasaya sürekli yeni soluklar getirmeyi başarıyorlar. Bu noktada daha önce çeşitli farklı tasarımlar, gün yüzüne çıkmıştı. Örneğin kadranı bileğin içine bakan bileklik şeklinde ya da kolye ucu görünümünde bazı şık saat tasarımlarına rastlamıştık. Şimdi de Steven Grotell markası, yüzük şeklinde tasarladığı şık saatleriyle saat tasarımına farklı bir bakış açısı kazandırıyor.

Koleksiyonda yer alan saatler, hanımların gönüllerini fethedecek nitelikte, elmas ve birçok değerli taşla bezenmiş. Yüzüğe ve aynı zamanda saate baktığınızda, ışıl ışıl parlayan bir görüntüyle karşılaşıyorsunuz. Kadran için ise kullanılan malzeme sedef kadran. Tamamen elmas parçacıklarıyla süslü, 18 ayar beyaz altından üretilen sedef kadranlı yüzükler, şıklığınızı tamamlayacak mükemmel aksesuarlar. Modellerin sap ve yan madalyonlarının üzerinde  dört adet Briolette elmas bulunuyor. Saatlerin üzerindeki 347 parça elmasın toplam ağırlı ise tam olarak 3.70 karat.

Steven Grotell imzalı bu muhteşem saatlere sahip olma ayrıcalığına kavuşmanız için tek yapmanız gereken şey sipariş vermek. Çünkü saatler sadece sipariş üzerine üretiliyor. Tasarımların fiyatları da istediğiniz özelliklere göre 22.000 ile 44.000 Dolar arasında değişiyor. Yani fiyatı birazda siz belirliyorsunuz. Bu muhteşem saatleri canlı olarak görmekte mümkün. Bunun için yapılması gereken şey Fiona Druckenmiller’ın Manhattan’daki saat galerisini ziyaret etmek. Tasarımları gördüğünüz andan itibaren büyüleneceğinize emin olabilirsiniz.

 

One Reply to “Steven Grotell Tasarımı Yüzük Saatler”

  1. Lusso Style dedi ki:

    Steven Grotell’in muhteşem tasarımı markka degil model sevdalısı olmak gerek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.