Blog

SON DERECE SEÇKİN BİR ÜRÜN EMPERADOR

Imperiali’den eşsiz bir saat ve yine eşsiz bir puro sandığından oluşan şaheserin adı Emperador.

Amerika’da zevk sahipleri puro içicileri için özel salonlar vardır. Cigar lounge adı verilen bu salonlar kapalı ortamlarda tütün ürünlerinin içilmesinin yasak olmasına rağmen ruhsatlıdır. Puronuzu içerken aynı zamanda sevdiğiniz aromalara sahip kahvenizi de yudumlayabilirsiniz.

Buralarda çeşitli puro markalarına ulaşabilirsiniz. Üstelik puroları ve çakmağınızı da yanınızda taşımanıza gerek kalmaz.

Böylece başka mekanları duman altı bırakmanıza gerek kalmaz.

Bu tip salonları Avrupa’da da bulmak mümkündür. Üstelik bu puro salonlarının bazılarında VIP alanları bile bulmak mümkündür. Elbette VIP alanlarının ayrıcalıkları da bulunuyor. Ancak VIP alanlarına girmek için bu salonların müdavimi olmanız gerekir, birçoğu en az bir yıl sürekli gidiyor olmanız gerekir.

Imperiali Geneve, Emperador puro sandığı ile bu salonlardaki tüm ayrıcalığı ayağınıza getiriyor.

Bu sandık binlerce saatlik çalışmanın ürünü. Elbette bünyesinde çok sayıda uluslararası patentini barındırıyor. Sandık yüksek kalitede 2675 adet parçadan oluşuyor.

Bu şahesere her yıl birçok şanlı kişi sahip olacak. Bu sandığa sahip olmak için sadece 1 Milyon İsviçre Frangı ödemeniz yeterli olmayacak. Çünkü bu sandıklardan her ay sadece bir tane üretilecek. Bu da bir yılda sadece 12 adet üretileceği anlamına geliyor.

Bu sandık İsviçre’de üretiliyor. 45 cm genişliğinde 30 cm yüksekliğinde ve 70 cm uzunluğunda olan bu sandık üzerinde bir de tourbilion zaman makinesi yerleştirilmiş.

Puro sandığı 24 adet yüksek kalitede puroya ev sahipliği yapabiliyor. Emperador sahip olduğu özel bir yöntem sayesinde puro sandığınıza dışarıdan kolayca erişimi engelliyor.

Sandığın üzerinde bir IMPERIALI yazısı bulunuyor. Sandık uyku modunda olduğunda bu harflerden birisine dokunarak LCD ekranı aktif hale getirebiliyorsunuz. IMPERIALI harflerinin altında yer alan rakamlar mevcut. Sandığı açmak için bunlardan faydalanarak bir kod üretebiliyorsunuz. Rakamları harfler temsil ettiği için hangi rakamı seçtiyseniz onun üzerinde bulunan harfe bir kere dokunmanız gerekiyor.

Sandık puro meraklıları için üretildiğini söylemiştik. Puroların kalitesini korumak için saklandıkları sandıkların belirli nem ve sıcaklık seviyelerini koruması şart. Emperador size sandığın içerisindeki nemi ve diğer değişkenleri kontrol etmenize olanak sağlıyor. Böylece hangi puroyu saklarsanız saklayın su ve insan müdahalesi gerektirmeden istediğiniz nem ve sıcaklık seviyelerini sağlıyor.

Emperador size sadece bunları sunmuyor. O kadar yetenekli bir sandık ki şu üç özellikte olmazsa olmazlardan. Böyle bir sandığa sahipseniz ayrıca puro kesici bulundurmanıza gerek yok. Değişik açılarda puronuzu kesmeniz mümkün. Ya da delerek de kesebilirsiniz.

Bir başka yeteneği de çakmağı da olması. Müthiş bir alev sağlayan çakmağı sayesinde puronuzu kolayca yakabiliyorsunuz.

Son yeteneği ise hayli ilginç gelebilir. Puronuzu kestiniz, yaktınız içiyorsunuz. O zaman size bir de küllük gerekecek. Merak etmeyin. Emperador’unuz varsa ve puronuz yanıyorsa kendiliğinden bunu fark eden ve açılan bir de küllüğünüz var demektir.

Emperador için puro seçimi ise oldukça zor süreçlerden sonra nihayete kavuşmuş. Yüzlerce kaliteli tütün denenmiş. Elbette bu tütünler aynı zamanda kombine edilmiş. Küba göçmenlerinin yakından tanıdığı El Dorado, Güney Honduras, Kuzey Nikaragua topraklarından elde edilmiş seçkin tütün yapraklarına 48 aylık yaşlandırma uygulanmış.

Bir cevap yazın